Úvod > Co chcete dělat? > Zimní stadion Hradec Králové

Zimní stadion Hradec Králové

Zimní sporty
Zimní stadion v Hradci Králové je víceúčelové sportovní zařízení, které je možné využívat po celý rok pro různé sportovní, společenské a kulturní akce.
Základní sportovní odvětví je lední hokej. Tomuto sportu slouží stadion, veškeré jeho další zařízení (šatny, ošetřovna, posilovna) a druhá ledová plocha o rozměrech 60x30 m. Kapacita hlediště je 3 700 míst k sezení a 4 000 míst k stání. Pro hokejová mužstva je připraveno 9 šaten s veškerým sociálním vybavením.

Posilovna je vybavena veškerým potřebným sportovním a posilovacím nářadím a pro účely gymnastiky je jedna ze stěn osazena zrcadly. Kromě hokejistů je trvale využívána i oddílem kulturistiky, který má bohatou členskou základnu.

Pro různé kulturní a společenské pořady lze na plochu stadionu umístit pódium o celkové ploše 400 m2. Pro tyto akce je kapacita hlediště 5 000 míst k sezení a 1 500 míst k stání. Pro pořádání výstav je k dispozici celková plocha včetně ochozů 3 200 m2.

Ubytovací kapacita přímo na stadionu je zařízením hotelového typu. Má 20 dvoulůžkových a 13 třílůžkových pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením. S využitím přistýlek je možno ubytovací kapacitu zvýšit až na 92 osob. Pokoje mají moderní vybavení včetně telefonu.

Na zimním stadionu zároveň probíhá i veřejné bruslení, které se obvykle koná ve večerních nebo odpoledních hodinách. Zimní stadion v Hradci Králové slouží nejširší veřejnosti a trvale přispívá k její sportovní i společenské vyspělosti.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Kavárna pod Eliškou

Kavárna pod Eliškou

Hradec Králové, Královéhradecko
Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko