Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane
Zámek Herálec - Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Dopřejte si luxus a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného boutique hotelu – se standardy a vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let. Pět okvětních lístků erbovní herálecké růže se stalo symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.
Vystoupejte po širokých kamenných schodištích k pokojům rozlehlým jako komnaty panstva a usaďte se v měkkých křeslech předsálí. Odhrňte jemný samet závěsů a dotkněte se barokní fresky secco, která se znovu zrodila z nánosů dějin. Luxus a dechberoucí prostornost vašich pokojů, kde se budete cítit jako středověcí zámečtí páni, a symbolika červené okrové barvy, tak typické pro baroko, ve vás zažehne oheň, životodárnou sílu a nabije vás svou energií. Zámek vám může nabídnout mnohem víc, nejen svá tajuplná místa jako arkády, výklenky a nečekané spojovací chodby, ale i prostorné sály vhodné na jednání i exkluzivní pohoštění.

Přímo na zámku je celé jižní křídlo věnované vašemu odpočinku a péči o vaše zdraví. Pod původními středověkými klenbami s mozaikou se stříbrnými odlesky je umístěn plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu zvou lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. Objevíte prostornou finskou saunu, bylinkovou švédskou saunu i pročišťující parní lázeň, nebo se necháte hýčkat uvolňujícími masážemi. K dispozici jsou odborné služby fyzioterapeuta, absolutní relax zažijete v silencáriu – dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. Zabaleni v přikryvkách spřádate své sny a ty se snoubí s výhledem na majestátní stromy a modrou oblohu. Vířivá vana v soukromí zámecké věže vám poskytne diskretní odpočinek. Těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením.

Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane, představuje svým klientům jedinečné místo dokonalého relaxu a odpočinku v prostorách a atmosféře velkolepého historického sídla.
All inclusive welness & spa resort získal jako první v Česku licenci na provozování Spa L’OCCITANE. Unikátem je Silencárium v dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií. K aktivnímu relaxu slouží zámecké fitness s nejmodernějším vybavením i bazén, který je unikátně zakomponován pod historické zámecké klenby.
Díky své skvělé poloze, v obklopení nádhernou Vysočinskou přírodou, nabízí okolí zámeckého hotelu Chateau Herálec mnoho příležitostí ke sportování a aktivnímu odpočinku.

Osvobodit mysl znamená uvolnit své tělo třeba i při hře na golfovém trenažéru anebo na čtvercovém nádvoří s výhledy na barevné vitráže ve vysokých zámeckých oknech. V našem boutique hotelu vám nabídneme luxus i diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu.
 
Naše překrásná zámecká restaurace Honoria se nachází v nejstarší části Zámku Herálec. Pod elegantními klenbami si budete moci v krátkém čase vychutnat vybrané lahůdky české kuchyně.

V roce 2015 byl hotel oceněn v anketě Traveller's Choice Awards, a to v kategorii "nejlepší nejmenší hotel" (6. místo), "nejluxusnějí hotel" (8. místo) a v kategorii "nejlepší služby" (18. místo). Zámek Herálec se také umístil mezi 10 nejlepšími zámeckými hotely světa (8. místo). Žebříček nejlepších a nejkrásnějších hotelů sestavil TripAdvisor.
Zobrazit více

Provozovatel

Chateau Herálec

Herálec 1
Boutique Hotel & Club Resort
582 55 Herálec
Tel.:
+420 569 669 111
Email:
reception@chateau...
Email:
kasperova@chateau...
WWW:
www.chateauherale...
GPS:
49,530689 15,454489
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Piknik na zámku Herálec

Piknik na zámku Herálec

Herálec, Kraj Vysočina
Penzion Markéta v Chrudimi

Penzion Markéta v Chrudimi

Chrudim, Pardubický kraj
Cafe 8smička

Cafe 8smička

Humpolec, Kraj Vysočina