Úvod > Co chcete dělat? > Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane
Zámek Herálec - Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Zámek Herálec – Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Dopřejte si luxus a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného boutique hotelu – se standardy a vymoženostmi dneška a v atmosféře, jaká zde panovala před stovkami let. Pět okvětních lístků erbovní herálecké růže se stalo symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.
Vystoupejte po širokých kamenných schodištích k pokojům rozlehlým jako komnaty panstva a usaďte se v měkkých křeslech předsálí. Odhrňte jemný samet závěsů a dotkněte se barokní fresky secco, která se znovu zrodila z nánosů dějin. Luxus a dechberoucí prostornost vašich pokojů, kde se budete cítit jako středověcí zámečtí páni, a symbolika červené okrové barvy, tak typické pro baroko, ve vás zažehne oheň, životodárnou sílu a nabije vás svou energií. Zámek vám může nabídnout mnohem víc, nejen svá tajuplná místa jako arkády, výklenky a nečekané spojovací chodby, ale i prostorné sály vhodné na jednání i exkluzivní pohoštění.

Přímo na zámku je celé jižní křídlo věnované vašemu odpočinku a péči o vaše zdraví. Pod původními středověkými klenbami s mozaikou se stříbrnými odlesky je umístěn plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu zvou lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. Objevíte prostornou finskou saunu, bylinkovou švédskou saunu i pročišťující parní lázeň, nebo se necháte hýčkat uvolňujícími masážemi. K dispozici jsou odborné služby fyzioterapeuta, absolutní relax zažijete v silencáriu – dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií kde se originálním způsobem propojuje interiér s parkem. Zabaleni v přikryvkách spřádate své sny a ty se snoubí s výhledem na majestátní stromy a modrou oblohu. Vířivá vana v soukromí zámecké věže vám poskytne diskretní odpočinek. Těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením.

Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane, představuje svým klientům jedinečné místo dokonalého relaxu a odpočinku v prostorách a atmosféře velkolepého historického sídla.
All inclusive welness & spa resort získal jako první v Česku licenci na provozování Spa L’OCCITANE. Unikátem je Silencárium v dlouhém podloubí pod zámeckou oranžerií. K aktivnímu relaxu slouží zámecké fitness s nejmodernějším vybavením i bazén, který je unikátně zakomponován pod historické zámecké klenby.
Díky své skvělé poloze, v obklopení nádhernou Vysočinskou přírodou, nabízí okolí zámeckého hotelu Chateau Herálec mnoho příležitostí ke sportování a aktivnímu odpočinku.

Osvobodit mysl znamená uvolnit své tělo třeba i při hře na golfovém trenažéru anebo na čtvercovém nádvoří s výhledy na barevné vitráže ve vysokých zámeckých oknech. V našem boutique hotelu vám nabídneme luxus i diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu.
 
Naše překrásná zámecká restaurace Honoria se nachází v nejstarší části Zámku Herálec. Pod elegantními klenbami si budete moci v krátkém čase vychutnat vybrané lahůdky české kuchyně.

V roce 2015 byl hotel oceněn v anketě Traveller's Choice Awards, a to v kategorii "nejlepší nejmenší hotel" (6. místo), "nejluxusnějí hotel" (8. místo) a v kategorii "nejlepší služby" (18. místo). Zámek Herálec se také umístil mezi 10 nejlepšími zámeckými hotely světa (8. místo). Žebříček nejlepších a nejkrásnějších hotelů sestavil TripAdvisor.
Zobrazit více

Provozovatel

Chateau Herálec

Herálec 1
Boutique Hotel & Club Resort
582 55 Herálec
Tel.:
+420 569 669 111
Email:
reception@chateau...
Email:
kasperova@chateau...
WWW:
www.chateauherale...
GPS:
49,530689 15,454489
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 
17.5.
31.12.
Cesta epigramů KHB 2021 v Humpolci

Cesta epigramů KHB 2021 v Humpolci

Humpolec, Vysočina
22.10.
Sto zvířat: koncert v Humpolci

Sto zvířat: koncert v Humpolci

Humpolec, Vysočina
28.10.
29.10.
Konec sezóny na hradě Lipnice nad Sázavou

Konec sezóny na hradě Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
21.7.
23.7.
Sázavafest 2022

Sázavafest 2022

Světlá nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí