Úvod > Co chcete dělat? > Wonderland, Prison Break a Egypt – únikové hry v Brně
Zážitky

Wonderland, Prison Break a Egypt – únikové hry v Brně

Únikovka v centru Brna – výběr ze 3 místností, každá pro 2-5 hráčů
Interaktivní zážitkové hry, které prověří teamové schopnosti a logické uvažování. Vezměte své parťáky a staňte se hlavními hrdiny své vlastní hry. Jste zamčeni v místnosti a máte 60 minut na vysvobození. Zapojte svůj důvtip, vyřešte všechny hádanky a unikněte než vám vyprší čas.

Wonderland
S partou přátel jste na stanování v lese našli dvěře, které vás vpustily do krajiny zázraků. Zázračné bytosti vám prozradily, že krajina je zmítaná v boji a cizí návštěvníci nejsou vítaní. Srdcová královna pečlivě sleduje každý váš krok krajinou a její armáda je jen hodinu cesty od vás. Překonejte nástrahy a řešte záhadné hlavolamy, které vás přivedou ke klíči od dveří vedoucích zpět do reality. Nenechte se zmást příjemným a barevným prostředím – dostat se včas ven nebude jednoduchý úkol.

Prison Break
Nic si nepamatujete a ocitli jste se ve vězení se svými parťáky. Naštěstí jste v cele z níž poslední vězeň unikl a zanechal po sobě stopy, které nedokázal rozluštit ani ředitel věznice. Máte na to rozluštit je a uniknout během 60 minut?

Egypt
Píše se 25. listopad 1995 a vy jste byli pozváni na průzkum nově objevené hrobky faraona Menese z 9. dynastie. Průzkum vede profesor Mathew Lorne a podařilo se mu odkrýt vstup do hrobky. Na nalezišti ale došlo k nehodě, povolilo ochranné opevnění a vchod se rychle zasypává pískem. Stihnete zachránit profesora a vzácné artefakty včas?

Hry se nachází v prostorách ExitGameBrno, kde je k dispozici také útulný salónek a pro každého je připraveno drobné občerstvení. Nabízíme také možnost zorganizovat teambuildingy, rodinné oslavy, rozlučky se svobodou apod. až pro 40 osob včetně zajištění cateringu. Dobrá dopravní dostupnost v centru Brna 2 minuty pešky od nádraží.

Ubytování a restaurace v okolí

Monogram Espresso Bar v Brně

Monogram Espresso Bar v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
EFI Hostinec Zelňák

EFI Hostinec Zelňák

Brno-střed, Jihomoravský kraj
Spirit bar v Brně

Spirit bar v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Café Momenta v Brně na Zelném trhu

Café Momenta v Brně na Zelném trhu

Brno, Jihomoravský kraj