Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování u Fraňků v budově Přátelského pivovaru Malešov u Kutné Hory
Ubytování

Ubytování u Fraňků v budově Přátelského pivovaru Malešov u Kutné Hory

Ubytování v budově Přátelského pivovaru Malešov je příjemným zážitkem, kdy je kromě všudypřítomné čistoty a velkého smyslu pro detail přidánou hodnotou vstřícnost majitelů. Ubytování je uzpůsobeno jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či partičky batůžkářů.
Nejsme hotel ani penzion. Provozujeme ubytování v obci Malešov nedaleko Kutné Hory. Vlastníma rukama jsme opravili skoro 200 let starou budovu. Sklep a přízemí domu mají středověký punc, protože vznikly zaklenutím někdejšího obranného příkopu kolem středověké tvrze Malešov, ale v 50. letech 20. století na nich vyrostlo další, moderní patro. I přesto tuhle naši "splácaninu" milujeme. Rekonstruovali jsme ji tak citlivě, že ji můžeme bez výčitek označit za recyklovanou. Zvládneme ubytovat až 17 hostů. 

Pro páry nabízíme romantický pokoj s kuchyňkou a vanou u okna s výhledem na tvrz nebo steampunkový pokoj se zdvihací postelí, rozkládacím futonem a sprchovým koutem (oba pokoje s vlastním WC). Pro větší skupiny máme hromadný apartmán pro 11 osob s plně vybavenou kuchyní a sprchovým koutem (2x WC). Samozřejmostí je WiFi, ubytovat se můžete i s domácím mazlíčkem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Přátelský pivovar Malešov

Přátelský pivovar Malešov

Malešov, Střední Čechy
Luxusní středověký kemp v Malešově

Luxusní středověký kemp v Malešově

Malešov, Střední Čechy
Mlýn Dänemark u Kutné Hory

Mlýn Dänemark u Kutné Hory

Kutná Hora, Střední Čechy
Hotel Opat v Kutné Hoře

Hotel Opat v Kutné Hoře

Kutná Hora, Střední Čechy