Úvod > Co chcete dělat? > Art Gallery Café v Kutné Hoře
Gurmánská turistika

Art Gallery Café v Kutné Hoře

Nová kavárna Art Gallery Café je mladší sestrou kutnohorského Kafírnictví. Svou polohou v prostorách GASK je předurčena tvořit zázemí pro návštěvníky galerie, její ambicí je ovšem přilákat i další turisty a zejména pak místní obyvatele, kteří zrovna neplánují navštívit expozice galerie.
Kavárna nabízí příjemné místo k posezení ve velkorysých prostorách jezuitské koleje, kde je člověk obklopen moderním a současným uměním. Do Art Gallery Café i přilehlého výstavního prostoru má veřejnost volný vstup. Návštěvník si tak může užít propojení požitku z kávy a umění. Výhodou velkého a inspirativního prostoru kavárny je i možnost nerušeně se věnovat práci s notebookem nebo uskutečňovat pracovní schůzky.
 
Připravený koncept občerstvení pokryje touhu po výborné kávě s něčím sladkým k ní a nově také nabídne svačiny a smoothies, které pomohou zahnat menší hlad v průběhu dne.

Návštěvníci se mohou těšit na výběrovou kávu (100 % Arabica) z českých pražíren Candycane coffee a Father’s coffee roastery na espressu i filtru. Nabídku nápojů doplňují kvalitní čaje, limonády, smoothies a další nápoje dle aktuální sezóny. V rámci slaného občerstvení budou k dispozici střídavě obložené chleby, domácí pomazánky, hummus nebo saláty. Nabídka ve sladké vitrínce se bude opírat o výrobu v mateřském Kafírnictví s oblíbenými zákusky a dorty. Sortiment dále doplní domácí granola a sušenky.
 
Kavárna nabídne také občerstvení s sebou, a to v ekologicky udržitelných obalech, z nichž některé bude možné oproti záloze vrátit v Art Gallery Café nebo také v Kafírnictví na Palackého náměstí. 

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Dačický v Kutné Hoře

Apartmány Dačický v Kutné Hoře

Kutná Hora, Středočeský kraj
Cafe Dačický

Cafe Dačický

Kutná Hora, Středočeský kraj
Restaurace V Ruthardce

Restaurace V Ruthardce

Kutná Hora, Středočeský kraj