Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Union Louny
Ubytování

Hotel Union Louny

V samém centru Loun, pouhých pár kroků od Mírového náměstí a v těsné blízkosti gotického kostela sv. Mikuláše, se nachází historicky známý hotel v renesanční stylu – Hotel Union Louny, který je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí i kvalitní služby.
Tradice hotelu Union se datuje od roku 1880 a dnes patří k nejlepším zařízením tohoto druhu v Lounech. Romantické místo, kde je hotel umístěn, evokuje pocity spojené s historií města, s pobytem zajímavých osobností v Lounech, s kladnou energií prostupující starobylé objekty. Právě tady, v historické části královského města se příjemně usíná. Ubytovat se můžete ve 6 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC, telefonem a včetně dvou luxusních apartmá.

Stylová restaurace a rychta s kapacitou 120 míst nabízí bohatý výběr jídel a nápojů. Velký banketní sál s kapacitou 60 míst je vhodný nejen pro svatební hostiny, ale i ke školením a prezentacím. K dispozici jsou
také dva menší salonky s kapacitou 40 a 20 míst. V restauraci můžete ochutnat speciality české a mezinárodní kuchyně na nejvyšší úrovni. Ve vinotéce jsou soustředěny vybrané značky domácích, tedy českých a moravských vín i nejžádanějších vín ze zahraniční produkce.
Zobrazit více

Provozovatel

Union Trading spol. s r.o.

Beneše z Loun 139
440 01 Louny
Tel.:
+420 777 103 499
Email:
union@ln.cz
WWW:
www.hotel-union.cz
GPS:
50,357067 13,794577
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Město:
Louny
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Šalanda

Restaurace Šalanda

Louny, Ústecký kraj
Hotel a restaurace Merlot

Hotel a restaurace Merlot

Louny, Ústecký kraj
Hotel & Café Caramell Louny

Hotel & Café Caramell Louny

Louny, Ústecký kraj