Úvod > Co chcete dělat? > Relax Park Třeboň – ubytování v moderních apartmánech
Relax Park Třeboň – ubytování v moderních apartmánech
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Relax Park Třeboň – ubytování v moderních apartmánech

Relax Park Třeboň, místo kde se dá relaxovat, nebo prožít aktivní rodinnou dovolenou. Ubytujte se v moderních apartmánech a užijte si pohodlí a komfort. Apartmény se nacházejí na západním okraji města, hned u lázeňského parku Lázní Aurora.
Nově vybudovaný komplex apartmánů v Třeboni nabízí ubytování v  33 moderně zařízených, dvou až čtyřlůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Díky své ideální poloze, na západním okraji města u parku Lázní Aurora, nabízí Relax park Třeboň příjemně strávené dny plné relaxace a odpočinku. Komplex je zcela mimo dopravní provoz, až na samém konci příjezdové komunikace. Nebudou vás tu tedy obtěžovat projíždějící auta a vaše děti tu budou v bezpečí.

Areál tvoří pět samostatných budov navržených v moderním vzdušném stylu. Kolem budov jsou vybudovány chodníky a odpočinková místa s lavičkami a zelenými plochami se zahradní úpravou, doplněné ozdobnými stromy a kvetoucími pergolami. Parkování je zajištěno na parkovacích plochách kolem celého komplexu.

Největší výhodou komplexu je fakt, že každá budova má svůj vlastní vchod. Nejsou zde žádné společné prostory, kde by se potkávali všichni hosté. Na komplex navazují turistické trasy i cyklostezky, takže můžete vyrazit do přírody téměř přímo z vašeho pokoje. V apartmánu budete mít veškeré zázemí, které potřebujete k pohodlnému strávení pobytu bez nutného kontaktu s ostatními osobami. Najdete zde plnohodnotnou kuchyňskou linku, kde si můžete připravit svá oblíbená jídla.

Provozovatel

Relax Park agency s.r.o.

Veslařská 1268
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 732 114 005
Tel.:
+420 728 674 744
Email:
info@relaxtrebon.eu
WWW:
https://www.relax...
GPS:
49,003996 14,747912
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí