Úvod > Co chcete dělat? > Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice
Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice

Luxusní 4* zámecký hotel – Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice je součástí zámeckého areálu Ctěnice v místní části Vinoř na severovýchodním okraji Prahy asi 10 km od historického jádra hlavního města. V oblasti, která byla osidlována od nejstarších dob.
Hotel je součástí zámeckého areálu Ctěnice. Ačkoli je na dosah Prahy, budete mít pocit, že jste někde daleko za ní. Dýchne na vás kouzlo minulosti, grácie a půvabu venkova.

Nově nestandardně stylově zařízené pokoje poskytují hostům jedinečný zážitek a odpočinek. Káva na zahradě, procházka parkem, projížďka na koni nebo výlety po okolí jsou už jen další z možností, jak si blahodárně odpočinout v tichu přírody jen pár minut za městem. Pytloun Zámecký Hotel Ctěnice nabízí celkem 24 luxusních pokojů s výhledem do dvora, do parku nebo na výběh s koňmi.

Nabízí také romantické apartmány s otevřenou vanou a další nadstandardní služby spojené s romantickým pobytem. Restaurace Pytloun Zámeckého Hotelu Ctěnice nabízí moderní špičkovou gastronomii v podobě české i mezinárodní kuchyně. Hotelová terasa nabízí jedinečnou možnost snídat s výhledem na zámecký areál a kochat se klidem a atmosférou panství. V areálu je i několik možností pro společenské akce – svatby (obřad v zámku Ctěnice, nebo v zámeckém parku s jezírkem), oslavy nebo firemní akce a konference až pro 200 hostů.

Budova hotelu je situována v bývalé zámecké sýpce, která je patrně nejcennější objekt z hospodářských budov areálu. Jde o dvoupatrovou stavbu se sedlovou střechou. Fasádu člení řady malých obdélníkových okének s kamenným ostěním a mříží. V jižní štítové straně jsou odhalena kamenná barokní ostění. Romantický zámecký areál Ctěnice, který je chráněn jako kulturní památka, je ideálním cílem pro klienty, kteří vyhledávají klid a přírodu, pro milovníky koní, zajímavých kulturních a společenských akcí. Ale také pro cyklisty a rodiny s dětmi.