Úvod > Co chcete dělat? > Studio Zlamal v Olomouci
Zážitky

Studio Zlamal v Olomouci

Soukromá galerie Studio Zlamal v Olomouci je místem, kde se potkává umění, design a architektura. Součástí prostor je i rozsáhlý rodinný depozitář.
Studio Zlamal bylo založeno v roce 2008 jako rodinný podnik. Tým tvoří dva architekti a tři výtvarníci. Svou činností studio plynule navazuje na tradici rodiny Zlamal, která se na poli výtvarného umění profesionálně pohybuje již tři generace – Wilhelm Zlamal (1915–1995), Petr Zlamal (*1949) a Josef Zlamal (*1983).

Pro studio je charakteristická úzká spolupráce architekta s výtvarníkem. Ve Studiu Zlamal vznikají originální řešení, která ignorují současné rychle pomíjivé trendy a vytváří exkluzivní projekty pro náročnou klientelu.

Studio Zlamal vlastní rozsáhlou sbírku umění, která čítá několik tisíc položek a svou kvalitou patří k absolutní špičce.  Studio se specializuje na prodej kvalitních obrazů, plastik, kreseb, grafik a designu. Zastupuje tvorbu těchto autorů: Richard Stipl, Wilhelm Zlamal, Petr Zlamal a Josef Zlamal. Nabízí rovněž výtvarné realizace na zakázku.

Studio poskytuje také komplexní servis v oblasti designu – od návrhu až po realizaci. Pracuje se širokým spektrem materiálů (sklo, beton, kov, atd.). Vytvoří pro vás na míru vitráže, pískovaná skla, keramiku, mozaiku, reliéfy, náhrobky, světelné obrazy, nástěné koberce i tapety.