Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Sportovní a rekreační komplex Buly Aréna Kravaře
Ledová plocha
Zimní sporty

Sportovní a rekreační komplex Buly Aréna Kravaře

Aktivní odpočinek v krásném prostředí. Vyzkoušet můžete ledovou plochu, posilovnu, aquapark, tenisové kurty, basketbalové hřiště či advanture golf, bowling... Možné je i posezení či řízená degustace ve vinném sklípku.
Buly Aréna je vhodným místem pro rodinné dovolené, školní akce, sportovní soustředění, firemní akce, svatby, hostiny, oslavy či večírky. Každý si zde najde to své. Přijďte si zahrát advanture golf – tento nový minigolf v Kravařích elegantně slučuje nádherné přírodní dráhy a překážky klasického golfu s velikostí minigolfových hřišť.

Dopřát svým dětem zábavu můžete na moderním dětském hřišti, či v aquaparku, kde si můžete odpočinout při masáži nebo v sauně. Nabít tělo novou energií lze v posilovně či na tenisových kurtech. Zkuste badminton, florbal, basketbal, přijďte si zabruslit, či zahrát bowling, uspořádejte fotbalové utkání na hřišti s umělým povrchem třetí generace. Sportovní a ubytovací komplex Buly Aréna nabízí i krátkodobé a dlouhodobé pronájmy jednotlivých sportovišť.

Večer lze příjemně posedět s přáteli či obchodními partnery ve vinárně, kde vám bude k dispozici someliér, objednejte si lze také řízenou degustaci.

Uspořádat zde můžete raké rodinnou oslavu či svatbu ve velkém sále s tanečním parketem. Pro firemní akce je kromě velkého sálu pro 90 osob k dispozici i konferenční sál pro 70 osob. K menším akcím se nabízí lobby salónek pro 26 osob. Skvělá kuchyně připraví jídlo dle vašeho přání, v letních měsících je k dispozici venkovní posezení. Vybírat můžete i z venkovních grilovaných specialit. Každý všední den je navíc k dispozici menu.

Jednotlivé pokoje a apartmány hotelu jsou rozvrženy tak, aby uspokojily všechny požadavky. Ubytovat se lze na dvojpokoji, v novomanželském apartmánu s terasou, ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, ale i ve čtyř, pěti či sedmilůžkových pokojích pro soustředění či školní výlety. Televize, satelit a internetové připojení jsou v každém pokoji, výhodou je i velké parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem, denní tisk v restauraci a non-stop recepce. V ceně ubytování je mimo jiné posilovna s trenérskými službami a návštěva aquaparku.

Provozovatel

Buly Aréna - Kravaře

Kostelní 360/28
Kravaře - Kouty
747 21 Kravaře
Tel.:
+420 553 653 937
Tel.:
+420 724 166 666
Email:
bulyarena@bulyare...
Email:
marketing@bulyare...
Skype:
+420 724 166 666
WWW:
www.bulyarena.cz
WWW:
www.minigolf-krav...
GPS:
49,933169 18,028216
 
 

Cena

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Kravařský odpust – pouť v Kravařích 2024

Je tomu jistě více jak 100 let, co se s blížícím koncem prázdnin na Hlučínsku spojuje „Kravařský odpust". Jedná se o oslavu svátku patrona farního chrámu svatého Bartoloměje, která probíhá vždy od pátku do pondělka nejbližšího 24. srpnu.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2024

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka (MHFLJ) představil pro letošní ročník pestrý program. Diváci se mohou těšit na tři desítky festivalových akcí v Ostravě na dalších místech Moravskoslezského kraje.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Mládežnický fotbalový dvouturnaj "O pohár generála H. Píky"

Mládežnický fotbalový turnaj O pohár generála H. Píky je součástí vzpomínkového dne na slavného rodáka obce, který byl ve vykonstruovaném soudním procesu v roce 1949 popraven – v roce 1968 byl plně rehabilitován. Akce bude organizována jako souběh dvou turnajů pro věkové kategorie.
Štítina, Moravskoslezský kraj

Car coaching – výchova dětí a komunikace v autě

Přijďte na besedu, která Vás může inspirovat jak vychovávat své ratolesti. Car coaching je metoda vedení dětí založená na komunikaci v autě. Během jízdy můžete snadno vést řízený dialog a společně si užitečně popovídat tak, jako nikdy jindy během dne. Auto vám k tomu poskytne správný prostor.
Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Lollipopz ve Mlýně

Anet, Amy, Neli a Míša tvoří hudební skupinu Lollipopz, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Divadlo pod širým nebem

Komedie britského dramatika Robina Hawdona v překladu Jana Šotkovského, režii Lumíra Olšovského a s hudbou Ondřeje Rumla.
Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Zahájení léta pohybem s Fotbalovým klubem Bolatice

Zahájení léta pohybem s Fotbalovým klubem Bolatice je sportovní akce pro širokou veřejnost. Organizují ji naše mládežnická družstva spolu s žáky Základní a Mateřské školy v Bolaticích. V celém areálu jsou připravena jednotlivá stanoviště pro pohybové aktivity.
Bolatice, Moravskoslezský kraj

Ukončení prázdnin pohybem v Bolaticích

Ukončení prázdnin v Bolaticích je sportovní akce pro širokou veřejnost. Organizují ji naše mládežnická družstva spolu s žáky Základní a Mateřské školy v Bolaticích. V celém areálu jsou připravena jednotlivá stanoviště pro pohybové aktivity. Zasportovat si tak mohou všichni přítomní.
Bolatice, Moravskoslezský kraj

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře je moderní aquapark, který svým návštěvníků nabízí příjemný odpočinek a relaxaci v bazénu, vířivce, divoké řece, brouzdališti a nebo na tobogánu.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Mateřské centrum Opička Kravaře

Mateřské centrum Opička – nabízí hrátky a cvičení s dětmi už od 3 měsíců, kroužky – AGJ, hry bez hranic, disco tanečky, pastelka – výtvarný kroužek, maňáskové divadélka, akce pro děti, soukromé oslavy, animační programy.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Kostel sv. Bartoloměje v Kravařích

Kostel sv. Bartoloměje tvoří dominantu města viditelnou desítky kilometrů.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Opava Radegast Cyklotrack

Opava Radegast Cyklotrack vede zvlněnou krajinou v okolí Opavy. Je vyznačena jako obousměrný okruh s celkovou délkou 90 km. Okruh je propojen se stávajícími cyklotrasami a cyklostezkami, které umožňují trasu zkrátit (nebo prodloužit) a přizpůsobit počet najetých kilometrů vaší fyzické kondici.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Zámecký golf club Kravaře – golfové minimum na severní Moravě

Rádi byste se naučili alespoň základy golfu? Tak přesně pro vás je připraven jednodenní pobyt v Kravařích na Hlučínsku. Zámecký golf club Kravaře disponuje devítijamkovým golfovým hřištěm, které je začleněné nenásilně mezi vegetaci vzrostlých dřevin zámeckého parku v Kravařích.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Zámek Kravaře – vydejte se za historií na barokní zámek

Zámecká expozice představuje průřez historií zámku od alchymisty Sendivoje přes rodinu Eichendorffů až po 20. století. Nahlédnete také do barokní kaple s monumentální stropní freskou. Kolem zámku se rozprostírá anglický park, na jehož části se dnes hraje golf.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Zámecký anglický park v Kravařích

Zámek obklopuje historicky anglický park o současné rozloze 19 ha s rybníky, potůčky a romantickými průhledy na zámeckou budovu.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Zámecká kaple sv. Michala v Kravařích

Zámecká kaple, která uzavírá zadní trakt, je starší než přestavba zámku – pochází z roku 1662, později ji vyzdobil významný slezský barokní sochař J. J. Lehner a malíř I. E. Eckstein.
Kravaře, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Mlýn vodníka Slámy

Nechte se překvapit krásou zdejší krajiny a objevte místo příhodné pro relaxaci s nádechem historie.
Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Vinné sklepy a vinotéka Velké Hoštice – skvělá vína na severní Moravě

Navštivte Zámecké vinné sklepy se zámeckou vinotékou ve Velkých Hošticích a vychutnejte si atmosféru jihomoravského sklípku i u nás ve Slezsku.
Velké Hoštice, Moravskoslezský kraj

Hostinec & Vitální svět Raduňka nedaleko Opavy

Hostinec & Vitální svět Raduňka je místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace a výborného jídla, to vše pod jednou střechou!
Raduň, Moravskoslezský kraj

Panský mlýn v Opavě – minipivovar, restaurace a penzion

Panský mlýn je minipivovar s restaurací na okraji Opavy, tam kde se město stává vesnicí a vesnice už rovnou přechází v pole. V kuchyni malebné budovy mlýna z konce 15. století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Zdejší kuchaři milují venkovskou kuchyni, a nejen tu českou.
Opava, Moravskoslezský kraj

Restaurace u Labužníka v Opavě

Tradiční česká restaurace a bistro u Labužníka se nachází v Opavě. Chystá polední menu a rozváží po městě.
Opava, Moravskoslezský kraj

Kavárna U modrého zvonku v Opavě

Kavárna v příjemném prostředí opavského Minoritu s venkovním posezením.
Opava, Moravskoslezský kraj

Bar Myslivna Opava

Přes den jsme kavárna s kvalitní výběrovou kávou, v noci se měníme v bar s trendy koktejly.
Opava, Moravskoslezský kraj

Restaurace U Tří kohoutů v Opavě

V těsném centru Opavy najdete Restauraci U Tří kohoutů. Přijďte si vychutnat specifickou atmosféru tohoto místa, ať již s rodinou, přáteli nebo třeba s kolegy z práce.
Opava, Moravskoslezský kraj