Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní a rekreační komplex Buly Aréna Kravaře
Zimní sporty

Sportovní a rekreační komplex Buly Aréna Kravaře

Aktivní odpočinek v krásném prostředí. Vyzkoušet můžete ledovou plochu, posilovnu, aquapark, tenisové kurty, basketbalové hřiště či advanture golf, bowling... Možné je i posezení či řízená degustace ve vinném sklípku.
Buly Aréna je vhodným místem pro rodinné dovolené, školní akce, sportovní soustředění, firemní akce, svatby, hostiny, oslavy či večírky. Každý si zde najde to své. Přijďte si zahrát advanture golf – tento nový minigolf v Kravařích elegantně slučuje nádherné přírodní dráhy a překážky klasického golfu s velikostí minigolfových hřišť.

Dopřát svým dětem zábavu můžete na moderním dětském hřišti, či v aquaparku, kde si můžete odpočinout při masáži nebo v sauně. Nabít tělo novou energií lze v posilovně či na tenisových kurtech. Zkuste badminton, florbal, basketbal, přijďte si zabruslit, či zahrát bowling, uspořádejte fotbalové utkání na hřišti s umělým povrchem třetí generace. Sportovní a ubytovací komplex Buly Aréna nabízí i krátkodobé a dlouhodobé pronájmy jednotlivých sportovišť.

Večer lze příjemně posedět s přáteli či obchodními partnery ve vinárně, kde vám bude k dispozici someliér, objednejte si lze také řízenou degustaci.

Uspořádat zde můžete raké rodinnou oslavu či svatbu ve velkém sále s tanečním parketem. Pro firemní akce je kromě velkého sálu pro 90 osob k dispozici i konferenční sál pro 70 osob. K menším akcím se nabízí lobby salónek pro 26 osob. Skvělá kuchyně připraví jídlo dle vašeho přání, v letních měsících je k dispozici venkovní posezení. Vybírat můžete i z venkovních grilovaných specialit. Každý všední den je navíc k dispozici menu.

Jednotlivé pokoje a apartmány hotelu jsou rozvrženy tak, aby uspokojily všechny požadavky. Ubytovat se lze na dvojpokoji, v novomanželském apartmánu s terasou, ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, ale i ve čtyř, pěti či sedmilůžkových pokojích pro soustředění či školní výlety. Televize, satelit a internetové připojení jsou v každém pokoji, výhodou je i velké parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem, denní tisk v restauraci a non-stop recepce. V ceně ubytování je mimo jiné posilovna s trenérskými službami a návštěva aquaparku.

Provozovatel

Buly Aréna - Kravaře

Kostelní 360/28
Kravaře - Kouty
747 21 Kravaře
Tel.:
+420 553 653 937
Tel.:
+420 724 166 666
Email:
bulyarena@bulyare...
Email:
marketing@bulyare...
Skype:
+420 724 166 666
WWW:
www.bulyarena.cz
WWW:
www.minigolf-krav...
GPS:
49,933169 18,028216
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 
24.11.
Kollárovci

Kollárovci

Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj
25.2.
31.12.
Pravěký svět aneb Ve stopách Zdeňka Buriana

Pravěký svět aneb Ve stopách Zdeňka Buriana

Opava, Moravskoslezský kraj
9.10.
Rarášci ve Slezském divadle Opava

Rarášci ve Slezském divadle Opava

Opava, Moravskoslezský kraj
30.9.
29.10.
Tyjátr Krasnický

Tyjátr Krasnický

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře

Kravaře, Moravskoslezský kraj
Mateřské centrum Opička Kravaře

Mateřské centrum Opička Kravaře

Kravaře, Moravskoslezský kraj
Kostel sv. Bartoloměje v Kravařích

Kostel sv. Bartoloměje v Kravařích

Kravaře, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí