Úvod > Co chcete dělat? > Panský mlýn v Opavě – minipivovar, restaurace a penzion
Gurmánská turistika

Panský mlýn v Opavě – minipivovar, restaurace a penzion

Panský mlýn je minipivovar s restaurací na okraji Opavy, tam kde se město stává vesnicí a vesnice už rovnou přechází v pole. V kuchyni malebné budovy mlýna z konce 15. století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní. Zdejší kuchaři milují venkovskou kuchyni, a nejen tu českou.

Mlýnská restaurace

V Panském mlýně se vaří poctivá jídla s ohledem na výběr surovin. Šéfkuchař se svým týmem se zaměřuje na místní chovatele a pěstitele, jež nabízí to nejlepší ze svých farem. Vzhledem k tomu, že se v areálu nachází sádka pstruhů, je tu zaručena čerstvost a kvalitu ryb, které vám budou servírovány. Obsah v hrncích se mění v závislosti na sezoně a přirozeně i na mlsných ústech zdejších kuchařů.
 

Penzion Panský mlýn

Penzion Panský mlýn nabízí k pohodlnému ubytování hostů všech věkových kategorií 10 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, stylizovaných do rustikálního čistého stylu podtrhujícího venkovský ráz budovy. Hosty jistě potěší také zcela nové bowlingové dráhy, venkovní bufet s posezením v dřevěné pergole i dětské hřiště se spoustou atrakcí. Pro všechny hosty, kteří přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování. Každé ráno si můžete za příplatek vychutnat snídani. O stravování hostů penzionu Panský mlýn se postará vlastní útulná restaurace se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na letní terase.
 

Minipivovar Panský mlýn

Kromě všech možných laskominek můžete na Panském mlýně ochutnat také domácí pivo. Zdejší sládek pro vás s láskou a úctou k pivu připravuje 4 druhy tohoto oblíbeného moku, které pro svou sílu a krásu byly pojmenovány po medvědech – točí zde 10° Brtníka, 12° Grizzlyho, 11° Baribala polotmavého anebo 15° Kodiaka .
30.9.
6.10.
Dny architektury v Kupe

Dny architektury v Kupe

Opava, Moravskoslezský kraj
25.2.
31.12.
Pravěký svět aneb Ve stopách Zdeňka Buriana

Pravěký svět aneb Ve stopách Zdeňka Buriana

Opava, Moravskoslezský kraj
9.10.
Rarášci ve Slezském divadle Opava

Rarášci ve Slezském divadle Opava

Opava, Moravskoslezský kraj
21.7.
30.10.
Dámou a pánem v každé době

Dámou a pánem v každé době

Hradec nad Moravicí, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí