!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Areál U Horejšů - sportovně relaxační centrum na Zadově
Zážitky

Areál U Horejšů - sportovně relaxační centrum na Zadově

Součástí areálu je moderní penzion, restaurace s celoroční terasou přímo na sjezdovce, obchod, bowling bar, info středisko, půjčovna kol a další služby. U nás se určitě nudit nebudete!

Příznivci lyžování mohou využít našeho vleku, cykloturistům je k dispozici půjčovna kol. Naše informační kancelář vám poradí, kde najdete koupaliště, kam jet či jít na výlet, a připraví pro vás fakultativní výlety. Po návratu z výletu jistě oceníte široké možnosti vyžití v nově vybudovaném sportovně relaxačním centru nebo se vyrazíte bavit na bowling.

V našem areálu vám jsou dále k dispozici restaurace s terasou, ale i obchod se smíšeným zbožím. V neposlední řadě slouží naše restaurace jako základna podpůrného týmu Katky Neumannové. Vypravují se odtud zájezdy na světové poháry a mistrovství světa a je vyzdobena různými suvenýry a fotkami z těchto akcí. Ve sport baru najdete vystavené všechny její olympijské medaile.

Stali jsme se spolupořadateli závodu Českého poháru v běhu do vrchu. V našem penzionu najdete ubytování, které vás jistě uspokojí.

V penzionu je osm moderně zařízených dvou a čtyř lůžkových pokojů. Najdete zde i apartmá, které mohou využít početnější rodiny.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019