Úvod > Co chcete dělat? > Lanový park Zadov
Lanový park Zadov
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Lanový park Zadov

Lanový park na Zadově nabízí dobrodružství mezi lany, dřevěnými lávkami i přejezdy. K dispozici jsou nízké i vysoké lanové překážky, takže spoustu legrace si tady užijí jak začátečníci, tak už děti od 6 let. Na zkušené lezce tady pak čekají překážky až ve výšce 12 metrů.
V Zadově na Šumavě se nachází dobrodružné centrum, kde si na své přijde celá rodina, parta přátel nebo firemní kolektiv. Pro veřejnost jsou k dispozici tři typy programů: lezec, půlkař a nízké lanové překážky. První dva programy se liší délkou trvání, poslední program je určen pro ty nejmladší lezce. Vše probíhá pod dohledem instruktorů.
 
Základní okruh je určen pro všechny lezce a vede po nízkých překážkách. Pod dohledem instruktorů se naučíte zacházet s lezeckým materiálem. Pochopíte, jak se správně jistit. Nejlehčí okruh zdoláte zhruba za 45 minut.
 
Složitější trasy už vedou ve vyšších polohách stromů. Půlkař obsahuje nízký okruh a jeden ze dvou vysokých okruhů. Během 90 minut prověříte fyzickou zdatnost a čekají vás nevšední zážitky. Okruh Lezec obsahuje tři okruhy. Nízký a oba vysoké. Během 120 minut si užijete lanové přechody, dřevěné lávky a parádní sjezdy. Nejdelší sjezd měří 50 metrů.

 

28.10.
30.10.
Filmové Kašperské Hory

Filmové Kašperské Hory

Kašperské Hory, Plzeňský kraj
1.7.
30.9.
Komentované prohlídky města Kašperské Hory

Komentované prohlídky města Kašperské Hory

Kašperské Hory, Plzeňský kraj
1.6.
31.10.
Průvodci divočinou 2022 v Národním parku Šumava

Průvodci divočinou 2022 v Národním parku Šumava

Vimperk, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí