Úvod > Co chcete dělat? > S přáteli na víno do Mikulova
Gurmánská turistika

S přáteli na víno do Mikulova

Plánujete s rodinou či přáteli víkendovou akci? Myslíte si, že na firemní školení se jezdí pouze z povinnosti? Hledáte místo, kde byste mohli překvapit své obchodní partnery? Zkuste je vzít na sklenku dobrého vína a tradiční moravskou kuchyni do vinného sklepa Pod Kozím hrádkem v Mikulově.

Vinný sklep Pod Kozím hrádkem je vybudován ve vápencové jeskyni a vedle malého rodinného vinařství nabízí zázemí pro posezení až padesáti pěti hostů v bývalé lisovně. Dalších padesát míst je k dispozici na letní terase. Součástí návštěvy sklepa je degustace vín se sklepmistrem v části sklepa, kde jsou sudy s vínem. Nabízíme studenou i teplou kuchyni a ubytování v partnerských hotelích či penzionech v Mikulově dle nároků klienta. Od roku 2014 je dispozici dvoulůžkový podkrovní apartmán s vlastní terasou přímo nad sklepem.

Ideální vinařský program s rodinou či příteli na jihu Moravy
Po příjezdu na Moravu poznejte tento kraj a to ideálně z nejvyššího místa, hřebene Pálavy. Jako na dlani budete mít vinice, řeku Dyji a Novomlýnské nádrže. Cestou zavítáte do vinných sklípků, s průvodcem můžete navštívit vinici a seznámit se s pěstováním révy vinné. Následuje ubytování v Mikulově a večerní návštěva vinného sklepa spojená s degustací vín. Můžete si také na několika ukázkách a zábavných cvičeních vyzkoušet degustátorské minimum. K vínu ve sklepě vám nabídneme tradiční moravskou kuchani. Je možné zajistit také cimbálovou muziku (5-6 tisíc korun na večer) nebo harmonikáře. Druhý den vás čeká prohlídka města a jeho pamětihodností, pohodové posedávání na terasách kaváren či vinárniček (doporučuji Dobrý ročník na Náměstí), sportovci si jistě vyšlápnou na Svatý kopeček.

Nabídka pro firmy
Vinný sklep Pod Kozím hrádkem připravil ve spolupráci s penzionem EURO nabídku pro firemní školení v Mikulově spojené s večerním posezením ve sklepě. Penzion EURO nabízí kvalitní ubytování ve dvaceti moderních pokojích s celkovou kapacitou 65 osob. K dispozici je školící místnost včetně vybavení konferenční technikou s maximální kapacitou 50 osob při divadelním uspořádání židlí. I pro vaše zaměstnance můžeme nabídnout malý zábavný kurz úvodu do degustace vín.

Zobrazit více
16.6.
Grunting Pigs

Grunting Pigs

Mikulov, Jihomoravský kraj
24.6.
25.6.
Knihopásek

Knihopásek

Mikulov, Jihomoravský kraj
20.10.
Alinde Quintet

Alinde Quintet

Mikulov, Jihomoravský kraj
1.12.
Collegium Magistrorum

Collegium Magistrorum

Mikulov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Mikulovské Rudolfinum

Mikulovské Rudolfinum

Mikulov, Jihomoravský kraj
Apartmány Magistr v Mikulově

Apartmány Magistr v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj