Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Galant Mikulov – hotel s vinařstvím
Gurmánská turistika

Hotel Galant Mikulov – hotel s vinařstvím

Hotel, vinařství a kongresové centrum v jednom, to vše nabízí Galant, o kterém se mluví jako o vinařství v hotelu respektive hotelu ve vinařství. Celé vinařství je totiž součástí hotelu.
Vinařství vzniklo v roce 2004 v rozloze 27,5 ha, dnes využíváme přes 30 ha viničních tratí v těch nejlepších pálavských lokalitách.

Hotelový komplex se rozkládá na 8000 metrech čtverečních, jen několik kroků od historického srdce Mikulova, přímo pod Svatým kopečkem, na který je výhled nejen z hotelové terasy, ale i celé řady pokojů. Jejich široká nabídka společně s velkou ubytovací kapacitou vyhoví jak individuálním návštěvníkům Moravy, tak pořadatelům konferencí a kongresové turistiky.

Pro milovníky vína se přímo nabízí možnost návštěv a ochutnávek v místních vinařství a to jak pěšky, tak na kole. A nebo ještě lépe, na kole si můžete udělat příjemnou vyjížďku a místní, reginální víno z Pálavy ochutnat přímo u nás. Jsme na to více než zařízení. Součástí restaurace hotelu Galant je Degustační galerie Pálava. Přímo na místě si můžete vybrat a degustovat z více než 150 druhů vín od několika desítek místních vinařů. Navíc s možností zakoupit si oblíbenou láhev domů za doslova atraktivní ceny.

Chystáte firemní akci, meeting, konferenci či kongres? Uspořádejte je v Mikulově. Hotel nabízí kapacitu 105 pokojů, konferenční sál a salonky, restauraci a bohaté možnosti kulturního vyžití a zábavy.

Chcete si vyzkoušet práci vinohradníka? To není problém, na vinici je vždy dostatek práce. Uspořádáme pro vás ukázkové odpoledne na vinici s výkladem našeho vinohradníka. Na přání přímo na místo dovezeme občerstvení. Degustace je samozřejmostí.

Hotel Galant z Mikulova se umístil mezi třemi nejlepšími projekty světa na prestižní soutěži Energy Globe Award. Energy Globe Award je mezinárodní soutěží projektů, které usilují o úspory energií a ochranu přírody. Celosvětová soutěž se poprvé konala v roce 1999. Národní kola probíhají v 177 zemích světa, v České republice jej pod názvem E.ON Energy Globe Award ČR pořádá společnost E.ON a právě hotel Galant se v roce 2013 stal vítězem v kategorii firma a zároveň i absolutním vítězem roku 2013. 

Provozovatel

Vinotel s.r.o. – HOTEL GALANT

Mlýnská 2
692 01 Mikulov
Tel.:
+420 519 323 353
Email:
hotel@galant.cz
WWW:
www.galant.cz
GPS:
48,808028 16,640967
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Tanzberg Mikulov

Vinařství Tanzberg Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Apartmány Magistr v Mikulově

Apartmány Magistr v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařství Orisek

Vinařství Orisek

Mikulov, Jihomoravský kraj