!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Magistr v Mikulově
Luxury apartmán
"> Luxury apartmán "> Apartmán č. 2 - koupelna "> Apartmán č. 2 - ložnice "> Apartmán č. 2 "> Apartmán č. 2 "> Apartmán č. 1 - koupelna "> Apartmán č. 1 "> Apartmán Luxury - koupelna
+ Přidat foto
Ubytování

Apartmány Magistr v Mikulově

Okolí tohoto jedinečného apartmánového domu má svou vlastní atmosféru, ze které přímo dýchá historie. Kozí hrádek, stojící kousek za domem patří k jedné ze tří skalnatých dominant města Mikulova, stejně tak jako Svatý kopeček. Oba tyto historické skvosty jsou viditelné přímo z domu, či ze zahrady.
Disponujeme ubytovací kapacitou 4 apartmány s celkovým počtem až pro 18 hostů. Apartmány jsou vkusné, útulné, plně klimatizované a vybavené s důrazem na každý detail. 

V přízemí domu se nachází 2x apartmán 32,3 m2 (oba 2+kk) a 1x apartmán 20,7 m2 (1+kk). Po schodišti vystoupáte do podkroví, kde se nachází největší přepychový 1x apartmán 104,4 m2 (3+kk) se samostatnou venkovní terasou směřující do zahrady. Všechny apartmány jsou plně klimatizované.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 19. 11. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Orisek

Vinařství Orisek

Mikulov, Jižní Morava
S přáteli na víno do Mikulova

S přáteli na víno do Mikulova

Mikulov, Jižní Morava