Úvod > Co chcete dělat? > Pála Vízner Tennis
Životní styl

Pála Vízner Tennis

Tento areál nabízí 6 tenisových kurtů se třemi různými povrchy, multifunkční hřiště na míčové hry, 3 golfové simulátory, studio Hypoxi pro tvarování postavy, saunu, páru, hydromasážní vany, solárium, masáže, kosmetiku, restauraci se zdravou výživou.
Pála Vízner Tennis svým návštěvníkům nabízí šest tenisových kurtů se třemi různými povrchy – antuka, umělá tráva, umělá antuka. K dispozici jsou špičkoví trenéři a samozřejmostí je i tenisová škola pro děti od nejútlejšího věku. V klubu si můžete zahrát tenis jak sami, tak s některým z trenérů. Klub se nachází v nádherném prostředí Šárky na Praze 6 v blízkosti metra A, stanice Nádraží Veleslavín.

V zařízení najdete golfové simulátory, šest tenisových kurtů s různými povrchy a regenerační centrum s vířivkami, saunou, masáží, solárii a Hypoxi studiem na odbourávání tuků. Klub je veden bývalými Daviscupovými reprezentanty: Františkem Pálou, Petrem Pálou a Pavlem Víznerem.

V patře budovy je k dispozici Hypoxi studio. Hypoxi je vybaveno nejmodernějšími stroji pracujícími na bázi podtlaku a přetlaku, což umožňuje spolu s lehkou fyzickou zátěží formovat postavu a redukovat celulitidu. Zbytek patra je určen pro relaxaci. Luxusní Mastery USSPA vybavené šesti křesly, lišícími se tvarem a výbavou, vynikají komplexní masáží těla pomocí důmyslných sestav vodních a vzduchových trysek. Nedílnou součástí Relaxu je suchá sauna Saunatop a parní sauna.