!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace a hotel U Koníčka Dačice
Gurmánská turistika

Restaurace a hotel U Koníčka Dačice

Restaurace a hotel U Koníčka v Dačicích má bohatou historii, nabízí kvalitní ubytování i posezení v čistém a příjemném prostředí. Příznivé ceny, rychlá obsluha, široký výběr jídel i nápojů jsou dalšími přednostmi, o kterých se můžete na vlastní kůži přesvědčit.
V naší restauraci a kavárně vás přivítá vlídná obsluha a stylově čisté prostředí. Ojedinělý výhled na dačické náměstí vám zpříjemní posezení u dobrého jídla či nápoje. Dlouhá tradice podniku sahající až do minulého století nás zavazuje k udržování standardně vysoké úrovně poskytovaných služeb. Je připomenuta i výzdobou stěn interiéru, kterou tvoří výlučně historické fotografie Dačic, místních zajímavostí a spolků.

Nabízíme posezení u barového stolu. Najdete u nás bohatý výběr destilátů i míchaných nápojů, české pivo i širokou škálu nealkoholických nápojů. Nechte se potěšit příjemnou reprodukovanou hudbou i rychlou a příjemnou obsluhou.

V jídelně vám jistě zachutná. Ať již si vyberete ucelené menu, některé z tradičních hotových jídel nebo z bohaté nabídky jídel na objednávku, jsme přesvědčeni, že nebudete zklamáni. Ať máte rádi jídla bezmasá či masitá, sladká či slaná, ostrá či jemná, určitě si u nás vyberete. Jako zákusek vám můžeme doporučit některý ze zmrzlinových pohárů a mnoho druhů káv.

Pro posezení v užším kruhu přátel, pořádání různých hostin a setkání je ideální salonek. Zde nebudete rušeni ostatními hosty ani žádným hlukem. Salonek je vhodný též pro pořádání různých školení s menším počtem posluchačů.

Hotel disponuje celkem 25 lůžky ve 12 pokojích. Po práci nebo výletě určitě oceníte vysoký komfort příslušenství pokojů. Maximální soukromí i hygienicky čisté prostředí jsou našimi hlavními přednostmi.
Zobrazit více

Provozovatel

Restaurace a hotel U Koníčka

Palackého náměstí 50/I.
380 01 Dačice
Tel.:
+420 384 420 747
Email:
info@konicek.cz
WWW:
www.konicek.cz
GPS:
49,078594 15,437770
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Česká Kanada
Město:
Dačice
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Dyje Dačice

Hotel Dyje Dačice

Dačice, Jižní Čechy
Penzion Rockhill Dačice

Penzion Rockhill Dačice

Dačice, Jižní Čechy
Amos Pizza Bar

Amos Pizza Bar

Dačice, Jižní Čechy