Úvod > Co chcete dělat? > Pension U Kačenky - odpočinek v centru Dačic

Pension U Kačenky - odpočinek v centru Dačic

Ubytování
V centru Dačic najdete nově postavený moderní pension, který je vybaven stylovým interiérem, vlastním parkovištěm a příjemným posezením na zahradě u řeky Dyje.
Pension má 6 dvoulůžkových pokojů s možností 1 nebo 2 přistýlek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, LCD televizor a satelit. Čtyři pokoje mají vlastní kuchyňku a bezpečnostní trezor. Ubytovaní hosté mají k dispozici saunu, masáže, půjčovnu kol. Dále se v pensionu nachází klubovna, kolárna a reprezentativní salonek s kapacitou cca 30 míst, který lze využívat na firemní školení, rauty, společenské večírky, menší svatby a jiné.

Pension nabízí příjemné a klidné posezení na zahradě u krbu, kde si může každý host ogrilovat maso apod. Milovníci rybaření jistě ocení řeku Dyji za zahradou.

Rodiny s dětmi mohou využívat mini-školku (místnost pro děti s TV, DVD, s hračkami atd.), která je v pensionu, nebo si dopřát chvilku výletu bez dětí, o které se postará personál pensionu. Každé dítě ocení pískoviště se spoustou hraček, travnatou plochu na hraní a houpací lavici.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Dyje Dačice

Hotel Dyje Dačice

Dačice, Jižní Čechy
Penzion Rockhill Dačice

Penzion Rockhill Dačice

Dačice, Jižní Čechy