Úvod > Co chcete dělat? > Pension U Kačenky – odpočinek v centru Dačic
Ubytování

Pension U Kačenky – odpočinek v centru Dačic

V centru Dačic najdete nově postavený moderní pension, který je vybaven stylovým interiérem, vlastním parkovištěm a příjemným posezením na zahradě u řeky Dyje.
Pension má 6 dvoulůžkových pokojů s možností 1 nebo 2 přistýlek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, LCD televizor a satelit. Čtyři pokoje mají vlastní kuchyňku a bezpečnostní trezor. Ubytovaní hosté mají k dispozici saunu, masáže, půjčovnu kol. Dále se v pensionu nachází klubovna, kolárna a reprezentativní salonek s kapacitou cca 30 míst, který lze využívat na firemní školení, rauty, společenské večírky, menší svatby a jiné.

Pension nabízí příjemné a klidné posezení na zahradě u krbu, kde si může každý host ogrilovat maso apod. Milovníci rybaření jistě ocení řeku Dyji za zahradou.

Rodiny s dětmi mohou využívat mini-školku (místnost pro děti s TV, DVD, s hračkami atd.), která je v pensionu, nebo si dopřát chvilku výletu bez dětí, o které se postará personál pensionu. Každé dítě ocení pískoviště se spoustou hraček, travnatou plochu na hraní a houpací lavici.

Provozovatel

Pension U Kačenky

ul. 9. května 556/V.
380 01 Dačice
Tel.:
+420 602 438 555
Tel.:
+420 384 388 105
Email:
info@pensionukace...
WWW:
www.pensionukacen...
GPS:
49,084385 15,437747
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Česká Kanada
Město:
Dačice
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Amos Pizza Bar

Amos Pizza Bar

Dačice, Jihočeský kraj
Restaurace a hotel U Koníčka Dačice

Restaurace a hotel U Koníčka Dačice

Dačice, Jihočeský kraj
Hotel Dyje Dačice

Hotel Dyje Dačice

Dačice, Jihočeský kraj