!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna sup boardů na Praze 7
Letní sporty

Půjčovna sup boardů na Praze 7

Půjčovna Sup4u na Praze 7 nabízí krátkodobé i dlouhodobé výpůjčky supboardů včetně příslušenství a doprovodných služeb. Poskytuje také poradenství a nabízené SUP boardy je možno také zakoupit.
Služby půjčovny Sup4u zahrnují profesionální předvedení sup boardu, dovezení na vámi určené místo či zapůjčení vybraného příslušenství. Půjčovna je ideální i pro ty, kteří hledají služby jako dovolená na vodě, neobvyklé firemní akce nebo kratší výlety na sup boardech apod. a zároveň očekávají osobní přístup.

Všechny nabízené sup boardy je si půjčit, případně zapůjčit a poté zakoupit. V takovém případě vám bude vráceno půjčovně až do výše 3 dnů.

SUP (Stand-Up-Paddleboard) je obdoba surfového prkna, která se používá většinou k jízdě vstoje s dlouhým pádlem. Rychle se rozvíjející vodní zábava si získá pohodáře i sportovce, samotáře i celé skupiny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 10. 2019