Úvod > Co chcete dělat? > Trisport team – pravidelné plavání v Praze
Lázně a wellness

Trisport team – pravidelné plavání v Praze

Chcete plavat jako Phelps, jezdit jako Armstrong a běhat jako Zátopek? Trisport team vznikl v roce 2008. Pro členy pořádáme pravidelné plavecké, cyklistické a běžecké tréninky. Plavání v Praze již na 3 bazénech – Axa, Sokol Vinohrady, Strahov.
Přijďte se podívat na první hodinu zdarma, plavat může opravdu každý a v jakémkoliv věku. Slevy pro členy teamu, studenty a skupiny. Kromě výše uvedených sportů se věnujeme i dalším doplňkovým sportům a aktivitám (napr. běžecké lyžování, body balance, kolektivní sporty).

Jsme parta bláznů, které baví sport v jakékoliv podobě. Sport, triatlon a Ironman se stal součástí našeho života a určitou formou závislosti. Díky sportu potkáváme spoustu nových tváří a kamarádů. Nebojte se přidat mezi nás. Zjistíte, že sport není jen dřina a odříkání, ale i spousta krásných okamžiků, které vám zůstanou v paměti na celý život.

Pro širokou sportovní veřejnost pořádáme závody. Rovněž se snažíme vytvářet podmínky nadaným sportovcům, aby mohli ve své disciplíně dosahovat co nejlepších výsledků.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021