Úvod > Co chcete dělat? > Trisport team – pravidelné plavání v Praze
Lázně a wellness

Trisport team – pravidelné plavání v Praze

Chcete plavat jako Phelps, jezdit jako Armstrong a běhat jako Zátopek? Trisport team vznikl v roce 2008. Pro členy pořádáme pravidelné plavecké, cyklistické a běžecké tréninky. Plavání v Praze již na 3 bazénech – Axa, Sokol Vinohrady, Strahov.
Přijďte se podívat na první hodinu zdarma, plavat může opravdu každý a v jakémkoliv věku. Slevy pro členy teamu, studenty a skupiny. Kromě výše uvedených sportů se věnujeme i dalším doplňkovým sportům a aktivitám (napr. běžecké lyžování, body balance, kolektivní sporty).

Jsme parta bláznů, které baví sport v jakékoliv podobě. Sport, triatlon a Ironman se stal součástí našeho života a určitou formou závislosti. Díky sportu potkáváme spoustu nových tváří a kamarádů. Nebojte se přidat mezi nás. Zjistíte, že sport není jen dřina a odříkání, ale i spousta krásných okamžiků, které vám zůstanou v paměti na celý život.

Pro širokou sportovní veřejnost pořádáme závody. Rovněž se snažíme vytvářet podmínky nadaným sportovcům, aby mohli ve své disciplíně dosahovat co nejlepších výsledků.
 

Provozovatel

TriSportTeam

Junácká 19
169 00 Praha 6
Tel.:
+420 773 618 298
Email:
radek.holinka@gma...
WWW:
www.trisportteam.cz
GPS:
50,085900 14,368500
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Časová náročnost

3,0 hodiny