!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pivotéka Pivní Mozaika v Praze
Gurmánská turistika

Pivotéka Pivní Mozaika v Praze

Pivotéka nabízející více jak 400 druhů piva z celého světa, největší eshop s pivem v ČR. Nabízí možnost řízené degustace piv, výběru vhodného dárku pro vaše blízké a rozšíření pivních obzorů.
Moderní prodejna na Praze 8 se pyšní více jak 400 druhy piv, sklenic a dárkových předmětů. Police jsou lemovány velkým výběrem českých, ale i zahraničních piv. Z českých minipivovarů můžeme jmenovat pivovar Kocour, pivovar Matuška, pivovar Třebíč nebo třeba pivovar Antoš. Vybere si zde laik i odborník.

Nabízenou službou je degustace piva pro skupinky. Stačí se objednat na vámi zvolený termín a už se můžete těšit na jedinečnou cestu pivním světem spolu s odborným výkladem.

Máte možnost zakoupit dárkový voucher na degustaci pro vaše blízké. Největším hitem jsou v tuto chvíli „Piva z celého světa“. Výběr šesti piv z Mexika, Japonska, Německa, Anglie, Skotska a Švédska.

Obchůdek se nachází pár kroků od metra Palmovka v Praze Libni. Kamenná prodejna má otevřeno od 12-20 hodin, od pondělí do pátku.
Zobrazit více

Provozovatel

Pivní Mozaika

Křižíkova 177/29
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 284 680 661
Email:
obchod@pivnimozai...
WWW:
www.pivnimozaika.cz
GPS:
50,091262 14,443870
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 8
 

Ubytování a restaurace v okolí