Úvod > Co chcete dělat? > Kro Kitchen bistro & rotisserie
Gurmánská turistika

Kro Kitchen bistro & rotisserie

Kro Kitchen bistro & rotisserie na Vinohradech a v Karlíně přináší kvalitní jídlo na váš každodenní stůl. Vaří se zde bez kompromisů a k surovinám se přistupuje s pokorou a respektem. Ať už si ho vychutnáte v bistru či kavárně, nebo odnesete domů v krabičce, vždycky se mu věnuje stejná péče.
Bistro & rotisserie Vinohradská
Tady na Vinohradské 66 to všechno začalo! Osobité bistro s otevřenou kuchyní a bezprostřední atmosférou. V rotisserii pečeme ta nejlepší grilovaná kuřata, ale stejnou váhu dáváme i vegetariánským jídlům a dezertům.
 
Coffee & Bakery Vinohradská

Espresso bar a pekařství najdete hned vedle bistra na Vinohradské 64. Začněte svůj den pečlivě připravenou kávou z evropských i českých výběrových pražíren v příjemném a klidném prostředí. K tomu pečivo z KRO bakery a skvělé chuťovky od snídaně po večeři.
 
Bistro & Bar Sokolovská
Nejnovější přírůstek do rodiny bistro & rotisserie. Designový interiér na Sokolovské 79 rovnocenně propojuje otevřenou kuchyni a koktejlový bar. Nabídku tvoří grilovaná kuřara se dvěma druhy marinády, vlastní tempeh a spusta vychytaných signature drinků. To vše každý den jen kousek od stanice metra Křižíkova.