Úvod > Co chcete dělat? > Pivní lázně v centru Prahy

Pivní lázně v centru Prahy

Lázně a wellness
Nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo, ve spojení s nejstarším způsobem terapie, jakou je bezpochyby lázeň, a historické centrum Prahy jsou ty nejlepší ingredience pro vaši dokonalou relaxaci.
Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura. Hlavní složkou "pivní lázně" je voda o teplotě okolo 35 °C. Voda je poté obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd.

Pivní kal a pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že se dodrží správná teplota, doba lázně a správné dávkování přísad. Obojí očišťuje a pročišťuje organismus přes póry v pokožce. Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují.

Účinek "pivní lázně", který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální se výrazně zvýší použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Přijďte se ponořit do historie dávných časů.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019