Úvod > Co chcete dělat? > Pivní koupele Pernštejn

Pivní koupele Pernštejn

Životní styl
Pro všechny milovníky zlatavého pěnivého moku je tu hotová revoluce - pivní lázeň! Už jste se někdy koupali ve vaně plné piva? Ještě ne? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet na vlastní kůži, a to dokonce v kraji, který je "tekutému chlebu" přímo zaslíbený!
Pivní koupele najdete v Lázeňském penzionu U Čtyřlístku v obci Hořelec na Chrudimsku, který jako jediný v Pardubickém kraji tuto unikátní léčebně-relaxační proceduru nabízí. Pokud jste se ještě nikdy nekoupali ve vaně plné piva, tak právě nyní máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet na vlastní kůži. Navíc, pivní lázeň má velmi blahodárné účinky na lidský organizmus.

Dokáže výrazně zlepšit funkce celého těla a jeho obranyschopnost. Představuje naprosto ideální ozdravnou kúru pro pleť i vlasy. Pivní lázeň pročišťuje též krevní oběh a uvolňuje svaly. Příjemně prohřeje klouby i pokožku a uvolní škodlivé látky z kůže. K regeneraci přispívá také celá řada vitamínů B, proteiny a sacharidy, které v sobě mají pivní kvasnice.

Celá procedura se odehrává v příjemné teplotě vody, která se pohybuje kolem 37 stupňů Celsia. Dokonalý prožitek umocňuje koupel ve stylové dubové vaně pro dvě osoby. K pivní lázni se podává dvanáctistupňový kvasnicový ležák z pardubického pivovaru Pernštejn.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí