Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Jezerka
Venkovní bazén
"> Venkovní bazén "> Hotel Jezerka "> Detský park "> Squash "> Tenisový kurt "> Beach volejbalové hrište "> Kola "> Kolobežky "> Segway "> Laserová strelnice "> Strelnice indoorová "> Golfový trenažér "> Bowling "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Jezerka

Hotel disponuje širokou nabídkou vnitřních i venkovních sportovišť, které potěší každého návštěvníka.
Hotel Jezerka krom pobytových balíčků poskytuje návštěvníkům a hostům velkou nabídku vnitřních a venkovních sportovních a relaxačních aktivit.

Mezi vnitřní sportoviště patří aqua centrum s bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci. Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou. U bazénu je také vířivá vana, parní sauna a infrakabina.

Hosté mohou dále využít dvě bowlingové dráhy, laserovou střelnici, indoor střelnici, golfový trenažér, squashové kurty (2x) či stolní tenis a hernu (fotbálek, šipky, biliard).

Venku je možné využít venkovní bazén o rozměrech 8 x 20 m a hloubkou 1,5 m. U bazénu je pro nejmenší návštěvníky brouzdaliště. Děti mohou využít i venkovní hřiště s houpačkami a prolézačkami, dospělí pak venkovní posilovnu k protažení těla vlastní vahou. Pokud by nevyšlo počasí, tak si děti mohou pohrát v dětském koutku, který nabízí skluzavku do kuliček, prolézačky a další zajímavosti.

Hotel má k zapůjčení kola, elektrokola, koloběžky a segway, dále vybavení na tenisový kurt, multifunkční hřiště či beach volejbalové hřiště, které jsou také součástí hotelu.

Pro relaxaci doporučujeme navštívit wellness centrum, které je jedním z nejmodernějším Wellness & Spa v České Republice. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2. Wellness nabízí velký zážitek a příjemnou relaxaci.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Jezerka

Seč - Ústupky 278
538 07 Seč
Tel.:
+420 469 676 327
Email:
recepce@jezerka.cz
GPS:
49,814890 15,655920
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Židovský hřbitov Hoješín

Židovský hřbitov Hoješín

Seč, Pardubický kraj
Paddleboardy Seč

Paddleboardy Seč

Seč, Pardubický kraj
Hrad Oheb nad přehradou Seč

Hrad Oheb nad přehradou Seč

Seč, Pardubický kraj
Přehrada Seč u Chrudimi

Přehrada Seč u Chrudimi

Seč, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Bambuchů

Penzion U Bambuchů

Libice nad Doubravou, Kraj Vysočina
Penzion a restaurace U Mnicha

Penzion a restaurace U Mnicha

Vilémov, Kraj Vysočina