Úvod > Co chcete dělat? > Zámeček Klokočov – romantické ubytování na Vysočině
Ubytování

Zámeček Klokočov – romantické ubytování na Vysočině

Resort Klokočov zahrnuje romantický zámeček s luxusním ubytováním v klidné zahradě, hostinec se sklípkem, sálem a 13 pokoji, stodolu se 6 pokoji, konferenční místnost pro 45 osob a také krytý menší bazén. Vychutnejte si atmosféru venkovského šlechtického sídla z konce 19. století.
Zámeček Klokočov nabízí ubytování na zámku, zajišťuje svatby na zámku, profesionální zázemí pro firemní akce a školení nebo rodinné oslavy. Klidné místo na Vysočině se nachází v blízkosti přehrady Seč. Objekt je ideální pro konání svatby, teambuildingové akce, firemních akcí a seminářů, rodinných ubytování s dětmi, se psem. Mimo skvělého servisu si zde užijete také krásnou přírodu Železných hor.

Resortu dal jméno Zámeček Klokočov, barokní stavba z 18. století obklopená zahradou s rybníkem v anglickém stylu. Nově zrekonstruovaná residence vám nabízí ubytování maximálně pro 20 osob (včetně přistýlek ) v šesti dobově zařízených apartmánech a pokojích. Celý resort umožňuje ubytování pro max. 65 osob.

Objekt zámečku lze pronajmout komplet celý. Svatební hostina je možná buď v menší jídelně pro max. 25 osob nebo v hostinci u zámečku. Na firemních akcích oceníte moderní konferenční místnost včetně vybavení a WiFi, taneční sál, sklípek, venkovní posezení, zahradní gril a krytý bazén.

Provozovatel

Zámeček Klokočov s.r.o.

Klokočov 87
583 01 Chotěboř
Tel.:
+420 608 610 650
Email:
info@zamecek-klok...
WWW:
www.zamecek-kloko...
GPS:
49,804640 15,671031
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Jezerka

Hotel Jezerka

Seč, Pardubický kraj
Penzion U Bambuchů

Penzion U Bambuchů

Libice nad Doubravou, Kraj Vysočina
Pivovar v Chotěboři

Pivovar v Chotěboři

Chotěboř, Kraj Vysočina