Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Bambuchů
Ubytování

Penzion U Bambuchů

Romantický penzion U Bambuchů je zasazený do kouzelné přírody Podoubraví. Penzion byl nově zřízen v roce 2015, byly však zachovány prvky z dob našich předků, které dokreslují příjemnou starobylou atmosféru. Hlavními prvky rodinného penzionu je poctivost a návrat k tradicím.
Ve stylovém penzionu na vás dýchne vůně domácí kuchyně, pochutnáte si na chuti vyhlášeného vepřového kolene, na dobrém pivu či víně a užijete si pohodlný odpočinek na Vysočině.

Penzion U Bambuchů se nachází na malebném náměstíčku Libice nad Doubravou. Libice nad Doubravou je situována v kouzelné přírodě Podoubraví, přímo v podhůří Železných hor, nedaleko od Chotěboře, Žďáru nad Sázavou, Pardubic či Jihlavy.

Stylový Penzion U Bambuchů skrývá 5 romantických pokojíčků s vlastním sociálním zařízením s možností využití kuchyňky a společenské místnosti, kde si dopřejete příjemné hřejivé teplo přímo z kachlových kamen. Součástí penzionu je také vinný sklípek.

V Hostinci U Bambuchů si můžete dopřát výborné domácí pochoutky za lidovou cenu v případě, že si k nedělnímu obídku budete přát domácí svíčkovou, či vepřové koleno.
Zobrazit více

Provozovatel

Penzion U Bambuchů

Náměstí Sv. Jiljí 35
582 77 Libice nad Doubravou
Tel.:
+420 725 304 473
Email:
tomas@penzionubam...
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
49,745098 15,703957
 
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Doubravka

Chata Doubravka

Chotěboř, Kraj Vysočina
Pivovar v Chotěboři

Pivovar v Chotěboři

Chotěboř, Kraj Vysočina