Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Na Chalupě v Branné
Penzion Na Chalupe v Branné
"> Penzion Na Chalupe v Branné "> Apartmán 1 Nejvetší z našich apartmánu Vám nabízí kompletne vybavenou kuchyn s jídelním koutem, obývací pokoj s krbovými kamny, které je možno využít pro umocnení príjemné atmosféry Vaší dovolené a ložnici se ctyrmi lužky. V obývacím pokoji je možnost pristýlky. V obývacím pokoji Vám je k dispozici mimo krbových kamen i TV. "> Apartmán 1 Nejvetší z našich apartmánu Vám nabízí kompletne vybavenou kuchyn s jídelním koutem, obývací pokoj s krbovými kamny, které je možno využít pro umocnení príjemné atmosféry Vaší dovolené a ložnici se ctyrmi lužky. V obývacím pokoji je možnost pristýlky. V obývacím pokoji Vám je k dispozici mimo krbových kamen i TV. V prípade vetšího poctu osob je možné k apartmánu c. 1 pripojit i druhou ložnici se ctyrmi lužky. Tato druhá ložnice je prístupná z chodby. Sociální zarízení pro tento apartmán je samostatné a prístupné z chodby. "> Apartmán 1 Ložnice se 4 lužky. "> Pokoj 2 Ctyrlužkový pokoj "> Apartmán 3 Mezonetový apartmán "> Apartmán 3 Tento mezonetový apartmán Vám nabízí kompletne vybavenou kuchyn s jídelním stolem a dvema lužky. Soucástí tohoto apartmánu je vlastní sociální zarízení. V útulném podkroví se nachází další ctyri lužka. "> Apartmán 3 Ložnice se 4 lužky. "> Pokoj 4 Dvoulužkový pokoj "> Apartmán 5 Mezonetový apartmán "> Apartmán 5 Tento mezonetový apartmán Vám nabízí novou kompletne vybavenou kuchyn s jídelním stolem, dvema lužky a TV. V podkroví a tedy i úplné špici penzionu se nachází hlavní ložnice se ctyrmi lužky. V rámci sociálního zarízení je sprchový kout, toaleta a umyvadlo.
Přidat foto
Ubytování

Penzion Na Chalupě v Branné

Rodinný penzion Na Chalupě dodá vaší dovolené ten potřebný nádech, pro příjemné prožití volných dní. Penzion Na Chalupě najdete na náměstí v malebné horské vesničce Branná, která se nachází v CHKO Jeseníky, ve výšce 641 m.n.m.

Rodinný penzion Na Chalupě najdete na náměstí v malebné horské vesničce Branná. Nabízí tři apartmány a dva pokoje navzájem se nerušící. Ve dvou apartmánech si můžete zatopit krbovými kamny a umocnit tak domácí a příjemnou atmosféru vaší dovolené.

  • Největší z apartmánů nabízí kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a ložnici se čtyřmi lůžky. V obývacím pokoji vám je k dispozici mimo krbových kamen i TV.
  • Čtyřlůžkový pokoj se samostatnou toaletou a společnou sprchou s druhým pokojem (č. 1) je vybaven dvěma dvoupatrovými postelemi, skromným posezením a TV.
  • Mezonetový apartmán nabízí kompletně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a dvěma lůžky. Součástí tohoto apartmánu je i vlastní sociální zařízení. V útulném podkroví se nachází další čtyři lůžka.
  • Dále v penzionu naleznete útulný dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Kuchyňský kout je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvicí a základním vybavením (nádobí, příbory atd.).

Všem hostům je k dispozici také venkovní posezení s krbem a v zimních měsících sauna se sprchou a venkovním bazénkem. Penzion je nekuřácký. Parkování aut je možné 20 m od penzionu. Parkování pro motorky přímo vedle penzionu na uzamčeném parkovišti.

Zobrazit více

Provozovatel

Penzion Na Chalupě

Branná 57
788 25 Branná
Tel.:
+420 774 657 655
Email:
info@penzion-na-c...
Facebook:
Penzion Na Chalupe
WWW:
www.penzion-na-ch...
GPS:
50,152835 17,010833
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
Město:
Branná
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:

Cena je 250 Kč/osobu/noc. Turistický poplatek OÚ Branná – dospělý 15 Kč/den, děti do 12 let zdarma.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
16.7.
Bioslavnosti

Bioslavnosti

Staré Město, Olomoucký kraj
24.8.
Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj
9.7.
Jiří Bárta: Sólo pro Bacha

Jiří Bárta: Sólo pro Bacha

Velké Losiny, Olomoucký kraj
1.6.
5.6.
Závod Míru U23 2022

Závod Míru U23 2022

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Kolštejn v Branné

Minipivovar Kolštejn v Branné

Branná, Olomoucký kraj
Ubytování na faře v Branné

Ubytování na faře v Branné

Branná, Olomoucký kraj
Hotel Chateau Goldenstein

Hotel Chateau Goldenstein

Branná, Olomoucký kraj
Penzion Trojkámen v Jeseníkách

Penzion Trojkámen v Jeseníkách

Jindřichov, Olomoucký kraj