Úvod > Co chcete dělat? > Kolštejn wellness centrum v Branné
Lázně a wellness

Kolštejn wellness centrum v Branné

Součástí hotelu je výborná restaurace s místní kuchyní a vlastním minipivovarem. Krásná okolní příroda láká k turistice či cyklistice, v zimě k lyžování. Máme jedinečné wellness široko daleko a nabízíme i kvalitní masáže.
Váš, ničím nerušený spánek kromě nádherné přírody a čistého vzduchu Jeseníků, klidu a prostředí malebné vesničky Branná, která od roku 1992 má status městské památkové zóny, zaručuje přátelská atmosféra, ochotný personál a kvalitní služby našeho zařízení.

Čeká vás tu drsná a zároveň romantická příroda, mimořádne čistý vzduch, klid, tvořivost místních lidí i bohatá nabídka služeb. Vítejte v Jeseníkách, v kraji táhlých, zaoblených hřebenů, hlubokých údolí řek, která jsou zaříznutá v lesnatých stráních.V budově wellness hotelu je k dispozici 24 komfortních dvoulůžkových pokojů, všechny lze využít také jako ubytování pro jednu osobu. V některých pokojích je k dispozici rozkládací křeslo nebo gauč, vhodné pro ubytování třetí osoby. Celková kapacita hotelu je 48 lůžek a 15 přistýlek.

Novotou vonící prostory Hotelu garni *** se nacházejí v prvním patře historické budovy z roku 1325 na náměstíčku v obci Branná, přímo nad restaurací a minipivovarem Kolštejn. Hotel nabízí ubytování s polopenzí – bufetové snídaně a servírované tříchodové večeře. Celková kapacita hotelu je 41 lůžek. Ubytovat se můžete ve 13 dvou a více lůžkových pokojích.

Rezervace a ubytování hostů zajišťuje recepce Wellness hotelu ***, kde obdržíte klíče od pokoje a veškeré informace. Vzdálenost hotelu garni *** od recepce wellness hotelu je cca 20 kroků.
Domácí mazlíčci jsou vítáni po předcházející dohodě s recepcí.

Myslíme i na hravé hosty: přímo v hotelu jsou k dispozici dvě moderní bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, stolní fotbálek a bar se stylovým posezením. Branná je obcí s bohatou historií a se širokou nabídkou aktivit pro turisty s různými zájmy. Užijí si zde lyžaři, běžkaři a snowboardisté. Branná se totiž v posledních letech stala jedním z nejzajímavějších středisek turistiky. Pro sportovce: Relaxační, zážitkové a poznávací jízdy na elektrických kolech. Krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 29“ Vám rádi zapůjčíme!

Minipivovar Kolštejn navazuje na již dávno zaniklou tradici pivovaru a pivovarnictví v obci Branná v Jeseníkách.Vaříme světlé a polotmavé ležáky, připravujeme však také pivní speciály podle sezóny. Piva z našeho pivovaru jsou nefiltrované a nepasterizované.Všechna naše piva můžete ochutnat při degustaci spojené s komentovanou prohlídkou Minipivovaru Kolštejn.

Podoba restaurace je nová, citlivě zrekonstruovaná a zároveň historická, a tím navazuje na bohatou historii obce. Nabídku restaurace tvoří typické české pokrmy obohacené o místní speciality. V teplejším počasí vás obsloužíme na předzahrádce s krásným výhledem na malebné náměstíčko. V zimě naopak oceníte hřejivé teplo krbu v restauraci.Nově se můžete v roce 2021 těšit na pivní dvůr a vnitřní dětský koutek!

Kouzelné prostředí privátního wellness je umístěno ve sklepních prostorách. Romantikou zářící prostory jsou laděny do přírodních materiálů dřeva a kamene. Společně se zaznívajícími tóny magické hudby uklidňující atmosféru dokonale dolaďujeme svitem planoucích svíček. Rezervace nutná předem!

Prostředí největšího saunového komplexu v Jeseníkách, to je náš wellness v Branné – nabízí nejpůsobivější nabídku wellness zázemí v České republice. Vybavení je díky ucelenému řešení odpočinkových procedur přizpůsobeno veškerým potřebám každého návštěvníka.
Zobrazit více
16.7.
Bioslavnosti

Bioslavnosti

Staré Město, Olomoucký kraj
24.8.
Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Ivo Kahánek: Alfred Brendel 90

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj
9.7.
Jiří Bárta: Sólo pro Bacha

Jiří Bárta: Sólo pro Bacha

Velké Losiny, Olomoucký kraj
1.6.
5.6.
Závod Míru U23 2022

Závod Míru U23 2022

Loučná nad Desnou, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Kolštejn v Branné

Minipivovar Kolštejn v Branné

Branná, Olomoucký kraj
Penzion Na Chalupě v Branné

Penzion Na Chalupě v Branné

Branná, Olomoucký kraj
Ubytování na faře v Branné

Ubytování na faře v Branné

Branná, Olomoucký kraj
Hotel Chateau Goldenstein

Hotel Chateau Goldenstein

Branná, Olomoucký kraj