Úvod > Co chcete dělat? > Theresian Apartment v Ostružné
Theresian Apartment v Ostružné
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Theresian Apartment v Ostružné

Theresian Apartment sídlí v obci Ostružná v Olomouckém kraji. Apartment poskytuje komfortní ubytování v 6 nadstandardně vybavených bytech, které uspokojí i nejnáročnější hosty. Nechybí ani společenská místnost s barem, wellness, sauna, vířivka a venkovní kuchyně na grilování.
Horské apartmány v regionu Jeseníky nabízí ubytování v každé roční době. Apartmány mají k dispozici společnou úschovnu lyží, kol a kočárků, ale i samostatně uzamykatelné boxy, a tak je můžete využít jak v zimní, tak při letní dovolené na horách či víkendových pobytech.

Všechny pokoje jsou plně klimatizované, vybavené kuchyňskou linkou s jídelním koutem, sedačkou, LCD televizí, manželskou postelí s možností přistýlky a koupelnou se sprchovým koutem. Bezdrátové připojení je samozřejmostí. V objektu můžete využít společenskou místnost s barem, relaxační zóny – sauny a vířivky. Budova je zcela nekuřácká.

Zahradní část nabízí příjemné posezení s grilováním, kde je možný i pronájem venkovní kuchyně. Celý objekt je oplocen a parkoviště je zdarma. Řidiči jistě ocení možnost parkování přímo u hotelu. Autobusová zastávka SKIbusu je vzdálená jen 100 metrů. Budova se nachází hned za vlakovým nádražím. Z Olomouce do Ostružné se dostanete přímým spojem za 1 hodinu a 40 minut.

Pokud se chcete nechat pohltit blahem a nechat se hýčkat, Theresian Apartment jsou pro vás tím pravým místem pro odpočinek a relaxaci.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Theresian Apartment v Ostružné

Ostružná 124
788 25 Ostružná
Tel.:
+420 581 113 113
Email:
reception@theresi...
WWW:
www.theresianapar...
GPS:
50,184137 17,052503
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
 

Vstupné

Cena: 1 200 Kč

Poznámka:Cena za dvojlůžkový pokoj od 1200 Kč. Wellness se pronajímá jako celek za 300 CZK /120 minut pro 1 až 4 osoby max.
 

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Areál Skiland Ostružná

Areál Skiland Ostružná

Ostružná, Olomoucký kraj
Restaurace Skiland v Ostružné

Restaurace Skiland v Ostružné

Ostružná, Olomoucký kraj
Kemp a cyklopoint Skiland Ostružná

Kemp a cyklopoint Skiland Ostružná

Ostružná, Olomoucký kraj
Hotel Park Ostružná

Hotel Park Ostružná

Branná, Olomoucký kraj