Úvod > Co chcete dělat? > Off-road centrum Staré Město
Zážitky

Off-road centrum Staré Město

Off-roadová dráha nabízí nevšední zážitek i pro úplné začátečníky. Můžete řídit náš Nissan Patrol. "Offroadisté" a "SUV-čkáři" si můžou zajezdit se svým vozidlem.
Off-roadová dráha nabízí nevšední zážitek i pro úplně začátečníky. Centrum zapůjčuje vlastní terénní vozy značky Nissan Patrol. Jízda se uskutečňuje pod vedením zkušeného instruktora. Budete řídit tento nefalšovaný terénní automobil, který vás uchvátí svým jízdním projevem bez zásahu elektronických asistentů – jen hrubá síla přenášená na všechna 4 kola. Můžete s sebou vzít až 3 spolucestující. Polygon je vhodný nejenom pro nadšence off-roadových vozů, ale i pro kondiční jízdy řidičů záchranných složek, řidičů z povolání a nebo firemní a soukromé akce. Off-road centrum využívají taky firmy pro zdokonalování svých řidičů terénních vozidel – např. lesníci, energetici, vodohospodáři atd.
 
Nissan Patrol je poháněn 6-válcovým vznětovým přeplňovaným motorem o obsahu 2.8L, o přenos výkonu 85 kW se stará 5-ti stupňová manuální převodovka s přídavnou redukční převodovkou.  
 

Ubytování a restaurace v okolí