!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Oáza smyslů v Orient Spa – Filipínské masáže v Českých Budějovicích
Prostor Orient Spa
"> Prostor Orient Spa "> Prostor Orient Spa "> Masérna Orient Spa "> Masérna Orient Spa "> Masérna Orient Spa "> Masérna Orient Spa "> VIP zona Orient Spa "> VIP zona Orient Spa "> Prostor recepce Orient Spa "> Prostor Orient Spa "> Kosmetika Pure Fiji
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Oáza smyslů v Orient Spa – Filipínské masáže v Českých Budějovicích

Regenerační a relaxační wellness centrum Orient Spa v Českých Budějovicích je místo, kde můžete zapomenout na okolní svět a všechny starosti nechat za dveřmi. Uvítá vás vůně a hudba Orientu a vkusně upravené historické interiéry s atmosférou dalekých východních zemí.
Asijské masáže mají zcela mimořádné terapeutické i relaxační účinky. Nikdo je neumí praktikovat tak, jako právě rodilí maséři.

V Orient Spa masáže provádějí pouze profesionálně vyškolené filipínské masérky, s dlouholetými zkušenostmi. Pravou filipínskou masáž vám provede jenom Filipínka, která vyrostla v kultuře a prostředí s naprosto jiným náboženstvím, výchovou, a především odlišnou úctou k tělu a duši.

Tyto masáže jsou oblíbené kvůli vynikajícím relaxačním a terapeutickým účinkům a jsou praktikovány po celém světě už několik tisíc let. Tato masáž je účinná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát. Jemná masážní technika také pomáhá rozproudit mízní systém, dochází k odstraňování škodlivin, k uvolnění svalů a blokád. Při vlastní masáži pak pomocí hmatů masérky očekávejte zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce autonomního nervového systému a odstranění bolesti.
Zobrazit více