Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Oáza smyslů v Orient Spa – Filipínské masáže v Českých Budějovicích
Prostor Orient Spa
Lázně a wellness

Oáza smyslů v Orient Spa – Filipínské masáže v Českých Budějovicích

Regenerační a relaxační wellness centrum Orient Spa v Českých Budějovicích je místo, kde můžete zapomenout na okolní svět a všechny starosti nechat za dveřmi. Uvítá vás vůně a hudba Orientu a vkusně upravené historické interiéry s atmosférou dalekých východních zemí.
Asijské masáže mají zcela mimořádné terapeutické i relaxační účinky. Nikdo je neumí praktikovat tak, jako právě rodilí maséři.

V Orient Spa masáže provádějí pouze profesionálně vyškolené filipínské masérky, s dlouholetými zkušenostmi. Pravou filipínskou masáž vám provede jenom Filipínka, která vyrostla v kultuře a prostředí s naprosto jiným náboženstvím, výchovou, a především odlišnou úctou k tělu a duši.

Tyto masáže jsou oblíbené kvůli vynikajícím relaxačním a terapeutickým účinkům a jsou praktikovány po celém světě už několik tisíc let. Tato masáž je účinná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát. Jemná masážní technika také pomáhá rozproudit mízní systém, dochází k odstraňování škodlivin, k uvolnění svalů a blokád. Při vlastní masáži pak pomocí hmatů masérky očekávejte zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce autonomního nervového systému a odstranění bolesti.

Barvám neutečeš – České Budějovice

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru s Indian riders z celé Evropy a zbytku světa na Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Fesťáček České Budějovice

ruhý ročník největšího festivalu pro děti! Bývalý Kinder fest se mění na Fesťáček!
České Budějovice, Jihočeský kraj

South Bohemia Classic 2023

Mezinárodní setinová rallye veteránských a sportovních vozidel se rok od roku těší čím dál větší popularitě.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Morový špitál s kostelem Nejsvětější Trojice v Českých Budějovicích

Morový špitál s kostelem Nejsvětější Trojice sloužil jako městský útulek k izolaci osob nakažených některou z infekčních chorob – leprou, morem nebo cholerou. Během 19. století se z morového špitálu stal chudobinec.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Fit Baby – nové cvičení pro děti

Ideální cvičení pro děti v raném věku. Rozvíjí jejich pozornost, poznání a manuální dovednosti
České Budějovice, Jihočeský kraj

Jóga pod širým nebem v Igy Centru

Přijďte si zacvičit a užít výhled na všechny věže Budějovic. Lekce jsou vhodné pro pokročilé i začátečníky.
České Budějovice, Jihočeský kraj

IGY Centrum České Budějovice – saunový svět Saunia

Saunia, s.r.o. je největší řetězec saunových světů v České republice. Pobočky mají otevřeno 362 dní v roce 7 dní v týdnu. Saunia, s.r.o. založili nadšenci do saunování, jejichž snem bylo dopřát vysokou kvalitu služby a zážitku saunování naprosto všem lidem bez rozdílu.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Masné krámy – známá českobudějovická restaurace

Restaurace s proslulou kuchyní si zakládá na staročeských recepturách, a na světoznámé značce piva Budweiser Budvar. V dávné minulosti sloužil objekt k prodeji masa a masných výrobků. Oblíbená českobudějovická restaurace je zde od roku 1953.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice je dominantou města, díky které máte jižní Čechy jako na dlani. Našli jste své zázemí pro služební cesty i rodinnou dovolenou třeba na kolech.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Pivnice Budvarka – první restaurace pivovaru Budvar v Českých Budějovicích

Zrekonstruovaná pivnice Budvarka nabízí výtečně ošetřená piva z produkce Budějovického Budvaru, tradiční českou i mezinárodní kuchyni a příjemnou obsluhu, která splní každé vaše přání. Na velké obrazovce můžete sledovat vybraná televizní sportovní utkání.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Mlékomaty farmy Kolný v Českých Budějovicích – od kravičky přímo k vám

Farma Dynín v současnosti provozuje dva mlékomaty – jeden u Terna v Českých Budějovicích a druhý u Coopu v Lišově. Plní se mlékem z farmy v Kolném, kterou provozuje Zemědělské obchodní družstvo Kolný – jedna z dceřiných firem Zemědělských služeb Dynín.
České Budějovice, Jihočeský kraj