Úvod > Co chcete dělat? > Mobilní průvodce Českým Krumlovem
Mobilní průvodce Českým Krumlovem
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Mobilní průvodce Českým Krumlovem

Příroda
Chystáte se do Českého Krumlova a chcete mít základní informace „po ruce" před příjezdem? Pak jistě oceníte novou službu - mobilního průvodce městem.
Mobilní průvodce vás provede historií města, představí vám architektonické památky, musea a galerie, pozve na pravidelné kulturní akce, odhalí možnosti sportovních aktivit, prohlídek města a další turistickou nabídku.

Nechybí ani detailní mapa města s označením turistických cílů, parkovišť, ale i veřejných toalet. Díky mobilnímu průvodci nemusíte nic hledat - stane se vaším praktickým rádcem při návštěvě Českého Krumlova. Obsahuje kontaktní údaje atraktivit, Infocentra a další důležitá telefonní čísla. Jeho výhoda spočívá zejména ve snadném ovládání, jednoduchosti a přehlednosti vyhledávaných informací, které vám jsou k dispozici 24 hodin denně. Navíc je ekologický - šetří tištěné propagační materiály a získáte ho zdarma.

Aplikace je dostupná ve třech jazykových mutacích (ČJ, AJ, HUN) pro všechny typy telefonů od nejjednodušších až po smartphony. Získáte ji zdarma stáhnutím přes webové stránky nebo prostřednictvím QR kódu.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019