Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa Vysoké nad Jizerou – ideální dovolená v Krkonoších
Ubytování

Chalupa Vysoké nad Jizerou – ideální dovolená v Krkonoších

Chcete s rodinou prožít nezapomenutelné chvíle v malebném prostředí krkonošských hor? Pronajměte si na týden příjemnou horskou chalupu ve Vysokém nad Jizerou. Ubytování v horské chalupě vám přinese soukromí a možnost vyrazit s celou rodinou nebo přáteli na hory ve skupině.
S rodinou či ve skupině přátel, na víkend či na týden, na lyže či kola, vždy potřebujete někde složit hlavu, uvařit si jídlo a posedět v teple. V chalupě ve Vysokém nad Jizerou budete mít své soukromí i čas podnikat pohodové výlety, čas je jen váš.

Typická krkonošská horská chalupa ve Vysokém nad Jizerou se nachází v blízkosti skiareálu Šachty, poblíž jsou dále Horní Mísečky, Harrachov a Rokytnice nad Jizerou. Pronájem chalupy na horách je nejen pro příznivce zimních sportů, své vyžití v letních měsících najdou v okolí i cyklisté či pěší turisté.

Cena za ubytování je fixní na celý den bez rozdílu počtu až 8 osob. Parkování je přímo u chalupy, v zimních měsících je příjezd k chalupě ve Vysokém nad Jizerou podmíněn dle povětrnostních podmínek.

Provozovatel

Chalupa Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou 86
513 01 Vysoké nad Jizerou
Tel.:
+420 603 473 616
Email:
jara@skiplus.cz
WWW:
www.chalupa-vysok...
GPS:
50,678450 15,390455
 
 

Vstupné

Cena: 790 Kč

Poznámka:Cena za celou chalupu bez rozdílu počtu osob na den. Cena zahrnuje poplatek za vodu i pobytovou taxy, nezahrnuje elektrickou energii a ložní prádlo.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování u Vysokého nad Jizerou

Ubytování u Vysokého nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou, Liberecký kraj
Vysocké zelí

Vysocké zelí

Jablonec nad Jizerou, Liberecký kraj
Penzion Fara v Rokytnici nad Jizerou

Penzion Fara v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou, Liberecký kraj