Úvod > Co chcete dělat? > Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou
Skiareál Šachty - Vysoké nad Jizerou
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zimní sporty

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Na okraji Vysokého nad Jizerou leží zcela zmodernizovaný rodinný Ski areál Šachty. V areálu můžete využít kromě klasického lyžování také snowtubing či dětské skútry. Vysoké nad Jizerou poskytuje lyžařům 10 sjezdovek, nejdelší z nich má délku 1350 metrů.
K dispozici vám budou 3 lyžařské vleky, 2 dětské vleky a 4 km sjezdových tratí s příjemným terénem s nejmodernější zasněžovací technikou. Denně probíhá večerní lyžování. Obtížnost tratí je velmi vyrovnaná, takže si zalyžují začátečníci i středně pokročilí lyžaři. Dopravu pak zajišťuje 5 vleků. 

Chcete se vy nebo vaše děti pořádně vyřádit? Pak není lepší způsob, než využít tzv. Snowtubingu (šílená jízda po upravené trati na speciální pneumatice). Pro děti slouží i lyžařský kolotoč, provázkové vleky a cvičné loučky (O2 Extra Dětský Park). Využít můžete také místní půjčovnu, SKIservis a lyžařskou školu včetně služby hlídání dětí.

Pro milovníky běžeckého lyžování nabízí areál více než 35 km perfektně značených a pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Zajištěna je také doprava Skibusem z Jičína, Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Semil, Turnova a Železného Brodu.

Zakoupená jízdenka je platná i v dalších areálech: Kamenec – Jablonec nad Jizerou, Kozinec – Jilemnice, Kašperky – Kašperké Hory a Mariánky – Mariánské Lázně.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování u Vysokého nad Jizerou

Ubytování u Vysokého nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou, Liberecký kraj
Vysocké zelí

Vysocké zelí

Jablonec nad Jizerou, Liberecký kraj