Úvod > Co chcete dělat? > Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech – dočasně uzavřeno
Lázně a wellness

Střešní bazény hotelu Thermal v Karlových Varech – dočasně uzavřeno

Máte chuť osvěžit se plaváním neborelaxací v termální vodě? Vyzkoušejte střešní bazény hotelu Thermal s nezapomenutelným výhledem na Karlovy Vary! Těšit se můžete na bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí a na menší bazén plněný pouze karlovarskou vřídelní vodou.

Uzavření bazénů 2022

Hotel Thermal v Karlových Varech dočasně uzavřel venkovní bazén. Chce jej otevřít společně s kompletně dokončeným saunovým centrem. Opět otevří by se měl komplex v březnu 2022.


Původně jeden velký bazén byl nahrazen dvěma menšími. Ten větší o rozměrech 39 krát 15 metrů je napuštěný běžnou vodou. V tom druhém je vřídelní voda a s nádrží o rozměrech 15 krát 10 metrů, největší svého druhu v Karlových Varech. V případě tohoto bazénu byla velikost limitována zdrojem termální vody.

Můžete si celoročně užívat venkovní bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí o teplotě 28°C a současně i menší bazén plněný pouze jedinečnou karlovarskou vřídelní vodou s teplotou cca 38°C. K hlavnímu venkovnímu bazénu patří čtyři plavecké dráhy o délce 25 metrů, klidová část s podvodními lehátky a masážními prvky a nezapomenutelný výhled na Karlovy Vary.

Zatímco vaše děti skotačí v brouzdališti (od jara 2022), vy se můžete začíst do knihy na dece na zahradě, dopřát si občerstvení u baru nebo si zalenošit si na lehátkách na terase.

Vstupenky zakoupíte u vstupu do bazénu, na recepci hotelu Thermal nebo online. Vstupenky do Thermal bazénu jsou platné i pro vřídelní bazén. K bazénu se můžete přiblížit výtahem z 1. patra hotelu.
 

Thermal Saunia – saunové a wellness centrum

Součástí areálu bazénu je i saunový svět Thermal Saunia. Jeho nabídku si můžete užít za příplatek. V prostorách bývalého zázemí restaurace ve druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází saunové a wellness centrum Saunia zhruba pro 140 lidí. Nové šatny jsou společné pro bazén i sauny. Dále je zde také dětské brouzdaliště.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotel Thermal Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel Růže v Karlových Varech

Hotel Růže v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Tusculum

Tusculum

Karlovy Vary, Karlovarský kraj