!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lanový park na Podhůře u Chrudimi
Letní sporty

Lanový park na Podhůře u Chrudimi

Přijďte si užít zábavy, adrenalinu a aktivního pohybu s rodinou nebo přáteli, vyzkoušet svoje schopnosti a zároveň si odpočinout od denního stresu do rekreačních lesů na Podhůru. Je zde pro vás otevřen lanový park pro dospělé, ale i dětský lanový park. To vše pod dohledem zkušených instruktorů.

Lanový park se nachází u rozhledny Bára. Parkoviště pro návštěvu lanového parku se nachází u bývalé restaurace Kometa na Podhůří, od parkoviště je k lanovému parku vyznačena přístupová cesta.

Pro osoby starší 12 let slouží 2 okruhy obtížnosti s 20 překážkami a lanovkou na Čertovu skalku, kde můžete sjet z nejvyššího bodu lanového parku pomocí kladky po ocelovém laně. Pro nejmenší návštěvníky od 3 do 10 let je připraven dětský lanový park s 5 překážkami o délce 23 metrů.

Kapacita Lanového parku je přibližně 10 osob za hodinu. Pro větší počet osob doporučujeme využít rezervační systém Lanového parku. Lanový park je k dispozici od června do září denně od 10 do 17 hodin.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí