Úvod > Kalendář akcí > Vinohradské vinobraní 2020
Vinohradské vinobraní 2020
"> "> Vinohradské vinobraní
11.9.
12.9.
+ Přidat foto
Společenské akce

Vinohradské vinobraní 2020

Kdy 11. září 2020 14:0012. září 2020 22:00
Ojedinělá degustační příležitost čeká v pátek a v sobotu 11. a 12. září na milovníky dobrého vína a burčáku.

Na již 24. ročníku Vinohradského vinobraní budou moci ochutnat především vína z menších vinařství z Moravy a z Čech, která budou doplněna i o zahraniční jména. a různé druhy oblíbeného burčáku.

Degustovat mohou návštěvníci víno jak z osvědčených vinařství, tak i rodinných malých podniků, kde se výrobci zaměřují na specifickou chuť. Gurmáni si tak mohou vychutnat řadu značek, které budou mezi sebou pomyslně soutěžit v jakosti, inkoustové nebo zlatavé barvě, opulentní chuti a v jemném koření. Nebudou chybět bílá, růžová, červená vína, fajnšmekři si přijdou na své i v katalogu exkluzivních vín. Pochopitelně bude k dostání na Vinohradském vinobraní také tradiční burčák.

Sortiment vína doplní různé laskominy jako bramborové spirály, valašské frgále, racletty, sýry, klobásy nebo oblíbené langoše. Kromě vína bude k dostání i mošt a další nápoje.

A na jaká vína se zde můžete těšit?
Obsazení bude mezinárodní – z národních vín budete moci ochutnat vína z Vinařství Vajbar Rakvice – Zaječí, dále bude na koštu víno z německého Weingut Raddeck a z rakouského vinařství Schuckert. A pokud si potrpíte na bio kvalitu, budete moci ochutnat vína z nabídky Vin Bio kteří se zaměřují na bio vína a vína z malých, především francouzských vinic.

Na Vinohradské vinobraní se můžete těšit hned v několika lokalitách Prahy 3

  • Trhy na Jiřáku
  • Kostnické náměstí
  • Pod Žižkovskou věží
  • Žižkov BeerGarden
  • Prague Central Camp
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021