Úvod > Co chcete dělat? > Instagramová stezka Koruna Vysočiny – místa, kde ulovíte to nej selfie
Instagramová stezka Koruna Vysočiny – místa, kde ulovíte to nej selfie
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Instagramová stezka Koruna Vysočiny – místa, kde ulovíte to nej selfie

Turistická destinace Koruna Vysočiny připravila pro milovníky focení takzvanou Instagramovou stezku. Ta je zavede do míst, kde mohou ulovit ty nejkrásnější selfie.
Patříte k milovníkům selfíček? Instagramová stezka vás k vysněným fotkám doslova přivede. Turistická destinace Koruna Vysočiny pro vás připravila tři různé trasy a každá z nich má něco do sebe.

Trasa pro pěší vás zavede po krásách údolí řeky Svratky a na skalní vyhlídky Svratecké hornatiny. Selfie z nejkrásnější vyhlídky Hraběcí stolek rozhodně získá spousty srdíček na vašem FB či Instagramovém účtu.

Další stezka je určena pro vyznavače cyklistiky. Pokud  nemáte svůj vlastní stroj, v obci Vír, kde je doporučené východisko, si můžete půjčit elektrokolo v ADREX Base Camp. Kdo by nestál o selfie s Chudobínskou borovicí, pro kterou hlasovalo 47 000 Čechů v soutěži Evropský strom roku? Stezka vás ale zavede také na nádherné vyhlídky na hrad Pernštejn, nebo do restaurace Mitrovský Angus, kde můžete ochutnat steak ze skotu, který se pase na čistých loukách Vysočiny.

Třetí stezka jde cestou adrenalinovou. Radost ze zdolání ferrat bude čišet z vás i z vašeho selfie! 

Ubytování a restaurace v okolí

Forest Resort

Forest Resort

Vír, Kraj Vysočina
Restaurace Club v Bystřici nad Pernštejnem

Restaurace Club v Bystřici nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina