Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní a rekreační areál Borovinka u Bystřice nad Pernštejnem
Ubytování

Sportovní a rekreační areál Borovinka u Bystřice nad Pernštejnem

Sportovní a rekreační areál Borovinka je postaven v poklidném místě za obcí Domanín, asi 3 km od Bystřice nad Pernštejnem, v srdci turistického regionu Bystřicko na Vysočině. Středisko atraktivně zakomponované do krajiny je situováno nad rybníkem a obklopeno lesy.

Na Borovince na vás čeká 10 pokojů a apartmánů připravených poskytnout maximální komfort. Ve všech pokojích a apartmánech je k dispozici WiFi internet, radiomagnetofon a koupelna se sprchou a WC. V apartmá je navíc kuchyňka a televize. Na pokoj lze rovněž zapůjčit televizi.

Hlavní budova s ubytovací kapacitou 54 lůžek a restaurací se nachází uprostřed travnatého areálu s rozmístěnými herními a sportovními prvky (dětský hrad a hřiště, minigolf, petanque, ruské kuželky, vyhřívaný bazén, venkovní šachy, beachvolejbalové hřiště, tenisové kurty), plochou pro velký stanový tábor, parkovištěm a terasou. Naproti středisku je situováno fotbalové hřiště s umělým povrchem a osvětlením, které je rovněž možné na objednání využít.

V přízemí je k dispozici restaurace, společenská místnost s TV, ping pong, kulečník, šachy, stolní fotbal, Air hokey a různé stolní hry.

Pro ty, co s s ebou nechtějí vozit vlastní kolo, je zde k dispozici půjčovna. V zimní sezóně pak můžete využít půjčovnu běžek a běžkařských bot.


Restaurace & pub Les

Restaurace & pub Les vaří hlavně kuchyni chutnou, z čerstvých surovin, co nejjednodušší, ale krásnou jak pro jazyk, tak pro oko. Vzhledem k tomu, že se restaurace nachází v prostředí lesa, jehož prvky najdete i uvnitř restaurace, tak i zdejší rozmanitá jídla, jsou připravována a servírována tak, aby vám to vnímání přírody co nejvíce podpořilo. Jídelníček se obměňuje alespoň dvakrát do roka, aby pro vás kuchaři mohli připravit na jaro a léto lehká jídla plná chuti a barev a na podzim a zimu jídla taková, která vás přes sychravé a chladné dny zasytí a zahřejí. V létě zde navíc rádi grilují a nejlépe, když k tomu hraje živá hudba.

Pivo zde mají tankové, starají se o něj tak, aby vám vždy chutnalo. Bar je plný dobrého pití, ze kterého vám v teplých dnech rádi připravíme spoustu chlazených, alkoholických i nealkoholických nápojů plných ovoce, zeleniny a čerstvých bylin.

Provozovatel

Sportovní a rekreační areál Borovinka

Domanín 127
593 15 Bystřice nad Pernštejnem
Tel.:
+420 566 551 828
Tel.:
+420 739 073 806
Email:
borovinka@borovin...
WWW:
www.borovinka.cz
WWW:
https://www.lespu...
GPS:
49,560465 16,270790
 
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Snížená cena: 270 Kč

Poznámka:

Ubytování na 2 a více nocí: pokoj 350 Kč, apartmán: 400 Kč, Prezidentské apartmá 900 Kč/800 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Forest Resort

Forest Resort

Vír, Kraj Vysočina
Chalupa Pod Lipami

Chalupa Pod Lipami

Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina
Restaurace Club v Bystřici nad Pernštejnem

Restaurace Club v Bystřici nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina