Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Proti Proudu v Karlíně
Gurmánská turistika

Bistro Proti Proudu v Karlíně

Proud a spojení jsou hlavní motivy interiéru bistra Proti proudu v pražském Karlíně. Inspirace karlínským inovátorem v oblasti elektrotechniky, Františkem Křižíkem, se prolnula s myšlenkou propojení skrze dobrou kávu a skvělé jídlo. Prostě perfektní místo pro snídani nebo lehký oběd.
Kavárna, ale hlavně denní bistro se skvělou kuchyní a prosvětleným interiérem. Proti Proudu je také jedno z mála kávových míst v Karlíně, kde dostanete tmavěji praženou kávu klasické italské školy.
 
V tomto stylovém a přátelském prostředí si můžete vychutnat širokou nabídku mezinárodních pochoutek, jako jsou čerstvé sendviče připravované z domácího pečiva, poctivé domácí polévky, speciality ze Sardinie atd. Toto bistro, které žije svým životem, je ideálním místem pro rodinné snídaně, obchodní obědy a přátelská setkání nad sklenkou dobře vychlazeného prosecca. Snídat tu můžete celý den. Bistro Proti Proudu je též vyhledávaným místem, kde si můžete vychutnat lahodnou kávu a skvělé dezerty.
 
Espresso a káva jsou tu poctivé, krémové a o domácí dezerty se ani nebudete chtít dělit. Díky svým čistým liniím, vzdušnému a světlému prostředí, mezinárodní kuchyni, italskému a francouzskému vlivu a přátelské rodinné atmosféře je bistro Proti Proudu skvělým příkladem toho, jak by pravé bistro mělo vypadat.