!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Panský Dům Vyšší Brod
Ubytování

Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Hotel Panský Dům je umístěn na náměstí ve Vyšším Brodě. Historie budovy sahá až do roku 1530. Během staletí mnohokrát změnil majitele i svůj vzhled. V roce 1996 koupila hotel rodina Šádkových, která pokračuje v tradici dobrých služeb se zkušenostmi pěti generací v gastronomii a hotelových službách.
V roce 2001 byl objekt včetně hotelové části zrekonstruován, a proto nyní nabízí 26 pokojů o celkové kapacitě 51 míst. Na všech pokojích je sprcha a WC. Hotel je díky zmiňované kapacitě vhodný i pro autobusové zájezdy. Celoročně je však díky své poloze u bran Šumavy a sousedního Horního Rakouska hojně využíván i pro rekreaci a tranzit.

Na recepci funguje vedle standardních služeb i prodej turistických suvenýrů a všem hostům je zde k dispozici i terminál SAZKA se všemi službami od sázení až po dobíjení telefonních kreditů. Na každém pokoji je k volnému užití WI – FI připojení na internet.

Restaurace v hotelu je situována do jediné klimatizované místnosti. Většina ze stovky míst pro hosty se nachází ve stylových boxech, část stolů uprostřed místnosti je uzpůsobena tak, aby se prostor dal použít například pro rauty, nebo coby taneční parket při různých příležitostech jako jsou například firemní večírky, oslavy narozenin, taneční zábavy, oslavy příchodu Nového roku. V příznivých měsících je pro hosty připravena zastřešená terase ve dvoře. Zde je k dispozici 70 míst. Na jídelním lístku naleznete klasické české pokrmy, výhodná menu, minutkovou kuchyni a zapomenout nesmíme ani na originální italskou pizzu.

V levém křídle budovy a novodobé přístavbě z minulého století je pro všechny milovníky skvělého piva a sportu v čele s kopanou připravena originální fotbalová pivnice.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Panský Dům

Míru 82
382 73 Vyšší Brod
Tel.:
+420 380 746 669
Tel.:
+420 723 277 879
Email:
info@hotelpanskyd...
WWW:
www.hotelpanskydu...
GPS:
48,616510 14,312229
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Lipensko
Město:
Vyšší Brod
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí