!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pension Inge Vyšší Brod
Ubytování

Pension Inge Vyšší Brod

Pension Inge se nachází v klidné části města Vyšší Brod, nedaleko cisterciáckého kláštera. Nabízí ubytování v 7 pokojích s celkovou kapacitou 23 osob, možnost kempování na zahradě pensionu a restauraci s tradiční českou kuchyní.
Pokoje jsou umístěny ve dvou budovách, vzdálených od sebe 100 m. Všechny pokoje mají samostatné WC s koupelnou. Pokoje jsou vybaveny ledničkou a TV SAT. Parkování osobních aut je možné přímo u pensionu. Pension je vhodný jak pro vodáky, rybáře nebo cyklisty, tak pro rodiny s dětmi. Na zahradě jedné z budov pensionu je možné kempovat. Celková kapacita je maximálně 25 osob – vhodné pro hosty vyhledávající klid a pohodu. K dispozici je také levné ubytování v nové ubytovně Pod Hrází. Ubytovat se můžete ve dvou až šestilůžkových pokojích, celková kapacita ubytovny je více než 70 lůžek.

Restaurace Inge se nachází na břehu řeky Vltavy v těsné blízkosti vyšebrodského kláštera. Přímo u restaurace je vybudováno nové parkoviště pro 60 osobních aut a 3 autobusy. Toto parkoviště slouží i pro návštěvníky kláštera. V restauraci nabízíme tradiční jídla české kuchyně včetně hotových jídel. Svou kapacitou 70 míst v zimní zahradě s výhledem na řeku Vltavu, 34 místy v restauraci a 15 místy v salonku je vhodná i ke stravování zájezdů, rodinných oslav a firemních setkání. V letním období je možné posedět na terase před restaurací s kapacitou 30 osob.


Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí