!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Myslivna v Třeboni
Gurmánská turistika

Hotel Myslivna v Třeboni

Hotel Myslivna se pyšní neobvyklou historií. Asi byste si, ještě před několika staletími, nepřáli strávit zde byť jedinou noc – na místě dnes útulného rodinného hotelu stávala totiž Schwarzenberská věznice a později také obecní šatlava.

V hotelu je několik možností dobrého stravování. Vybrat si můžete z restaurace Sv. Hubert, kterou zdobí trofeje z místních honiteb a na jídelním lístku nechybí zvěřinové speciality. Restaurace Petrův zdar nabízí bohatý výběr jídel z rybí říše. Také výzdoba této restaurace se nese v rybářském duchu – k vidění tu jsou preparované ryby z místních rybníků. Centrum města Třeboně se nachází 200 m od hotelu.

Ubytovaným hostům jsou k dispozici pokoje se sociálním zařízením, TV a lednicí. Na procedury se dochází do Bertiných lázní vzdálených také přibližně 200 m od hotelu.

Okolí Třeboně můžete poznat při projížďce na horských kolech, které jsou zdarma k zapůjčení v hotelu. Rybářům hotel zajistí rybářský lístek pro místní rybníky a myslivci si přijdou na své v soukromé honitbě, oboře Radouňka.

Zobrazit více

Provozovatel

Rodinný hotel Myslivna

Rožmberská 33
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 384 721 833
Tel.:
+420 602 409 194
Email:
info@myslivna.com
WWW:
www.myslivna.com
GPS:
49,003443 14,772613
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Galerie v Třeboni

Hotel Galerie v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion u Františka Třeboň

Penzion u Františka Třeboň

Třeboň, Jižní Čechy
Apartmany 21 v Třeboni

Apartmany 21 v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Hotel Bílý jednorožec v Třeboni

Hotel Bílý jednorožec v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy