Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Kraví hora Bořetice - hotel jako víno

Hotel Kraví hora Bořetice - hotel jako víno

Ubytování
Hotel Kraví hora Bořetice nabízí ubytování u obce Bořetice ve Svobodné spolkové republice Kraví hora, která se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti v mikroregionu Modré Hory a sousedí s 280 vinnými sklepy.
Hotel Kraví hora nabízí ubytování v 34 pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek a 10 přistýlek. Prostory hotelu jsou rozděleny na tříhvězdičkový Hotel I. a tříhvězdičkový Superior hotel II. Do každého je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Ve všech prostorách hotelu je také možnost bezplatného WIFI připojení.

Hotel Kraví hora má stylovou nekuřáckou restauraci s dětským koutkem, která nabízí až 40 míst u stolu a moderní restauraci Gournet s kapacitou až 30 míst s možností příjemného posezení u krbu ve dvou nebo s přáteli.Tyto dvě restaurace jsou součástí jednoho společného prostoru a vytváří tak jednu restauraci s kapacitou až 80 míst. V nabídce jídelního lístku se vyskytují tradiční pokrmy české kuchyně, speciality hotelového šéfkuchaře, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Hotelová restaurace je zapojena do projektu Czech Specials aneb ochutnej českou kuchyni.

Ve wellness centru si můžete odpočinout ve vířivém masážním bazénu s vyhřívanými relaxačními lehátkami, finské aroma sauně, parní lázni s mořským klimatem nebo v tepidáriu s vyhřívanými relaxačními lehátky, relaxační hudbou a aroma klimatem. Celková kapacita wellness centra je 16 osob.

Přímo pod hotelem naleznete vinný sklep s degustačními sklepy, kde můžete posedět v příjemném prostředí s cimbálovou muzikou, ochutnávkou či řízenou degustací vín s pohoštěním formou teplého nebo studeného rautového stolu. Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 20% slevou. Kapacita vinného sklepa 50 - 90 osob.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019
9.11.
10.11.
Otevřené sklepy Modrých Hor

Otevřené sklepy Modrých Hor

Velké Pavlovice, Jižní Morava
9.11.
10.11.
Festival otevřených sklepů - Sv. Martin v Modrých Horách

Festival otevřených sklepů - Sv. Martin v Modrých Horách

Velké Pavlovice, Jižní Morava
1.6.
31.10.
Prohlídky v Habánských sklepích

Prohlídky v Habánských sklepích

Velké Bílovice, Jižní Morava
23.11.
Světový duel vín 2019

Světový duel vín 2019

Hustopeče, Jižní Morava