!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Kraví hora Bořetice – hotel jako víno
Ubytování

Hotel Kraví hora Bořetice – hotel jako víno

Hotel Kraví hora Bořetice nabízí ubytování u obce Bořetice ve Svobodné spolkové republice Kraví hora, která se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti v mikroregionu Modré Hory a sousedí s 280 vinnými sklepy.
Hotel Kraví hora nabízí ubytování v 34 pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek a 10 přistýlek. Prostory hotelu jsou rozděleny na tříhvězdičkový Hotel I. a tříhvězdičkový Superior hotel II. Do každého je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Ve všech prostorách hotelu je také možnost bezplatného WIFI připojení.

Hotel Kraví hora má stylovou nekuřáckou restauraci s dětským koutkem, která nabízí až 40 míst u stolu a moderní restauraci Gournet s kapacitou až 30 míst s možností příjemného posezení u krbu ve dvou nebo s přáteli.Tyto dvě restaurace jsou součástí jednoho společného prostoru a vytváří tak jednu restauraci s kapacitou až 80 míst. V nabídce jídelního lístku se vyskytují tradiční pokrmy české kuchyně, speciality hotelového šéfkuchaře, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Hotelová restaurace je zapojena do projektu Czech Specials aneb ochutnej českou kuchyni.

Ve wellness centru si můžete odpočinout ve vířivém masážním bazénu s vyhřívanými relaxačními lehátkami, finské aroma sauně, parní lázni s mořským klimatem nebo v tepidáriu s vyhřívanými relaxačními lehátky, relaxační hudbou a aroma klimatem. Celková kapacita wellness centra je 16 osob.

Přímo pod hotelem naleznete vinný sklep s degustačními sklepy, kde můžete posedět v příjemném prostředí s cimbálovou muzikou, ochutnávkou či řízenou degustací vín s pohoštěním formou teplého nebo studeného rautového stolu. Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 20% slevou. Kapacita vinného sklepa 50 – 90 osob.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Kraví hora Bořetice

č.510
691 08 Bořetice
Tel.:
+420 519 430 090
Tel.:
+420 776 583 276
Email:
hotel@kravihora.cz
Email:
reditel@kravihora.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kravihora.cz
GPS:
48,919465 16,846298
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin