Úvod > Co chcete dělat? > Zabíjačkové speciality ve vinném sklípku v Bořeticích
Gurmánská turistika

Zabíjačkové speciality ve vinném sklípku v Bořeticích

Kromě posezení ve sklípku a degustace vín máme pro vás připraveny speciality z domácí zabíjačky! Ochutnejte ovárek, jitrničky, jelítka, tlačenku, škvarky, klobásky, zabíjačkovou polévku a další speciality – krupoto, nevlezlo, aj. Navštivte Republiku Kraví hora Bořetice!

Navštivte vinařskou vesnici, kterou tvoří asi 260 vinných sklípků. Jsme Vesnicí Roku 2005, najdete nás na okr. Břeclav. Využijte služeb Vinného sklípku č.71 a Vinařského domu U Jamborů. Vyrábíme hlavně červené víno z vlastních vinic. Nabízíme samozřejme také bílé odrůdy, asi 10 odrůd víneček bílých. Ve sklípku provádíme degustace, posezení, zajistíme občerstvení, jídlo, hudbu a nocleh.

Velký tradiční sklep – posezení až 60 osob , je propojen se sklepem , kde  nám zraje víno ve dřevěných sudech , provádíme zde degustace bílých  vín a je zakončen menším archivem.Od roku 2004 je tento sklep byl rozšířen o Moravskou síň ,kde si můžete i zatancovat při hudbě , harmonice nebo cimbálové muzice. Vinařský dům Jamborovi Bořetice slouží k výrobě vína  a je zde zázemí pro funkčnost vinného sklepa a vinný bar. Sklípek je místo na oslavy, firemní večírky, školení , přednášky, organizované zájezdy pro CK, školní výlety a exkurze, prezentace firem nebo jen výlet za památkami na jižní Moravu do vinného sklípku za dobrým vínem, spojený s prohlídkou vinic, degustací hroznů a od 3.9. našeho bílého a červeného burčáku. Nebo se můžete potěšit venkovní krásou  s vinicemi. Atmosféru vinařské vesnice doplní ohniště s grilem a udírnou. Pobyt u nás vám může zpříjemnit místní kapela Horenka, mužácký sbor Svodničan nebo krojovaná chasa  v tradičních krojích .

Provozovatel

Zdeněk Jambor

Bořetice 22
691 10 Bořetice
Tel.:
+420 602 752 550
Tel.:
+420 724 174 122
Email:
jamborzdenek@sezn...
WWW:
u-jamboru.sklepym...
GPS:
48,911161 16,856970
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí