Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Joseph 1699 v Třebíči – ubytování uprostřed židovské čtvrti
Ubytování

Hotel Joseph 1699 v Třebíči – ubytování uprostřed židovské čtvrti

Rodinný hotel Joseph 1699 **** se nachází uprostřed klidné židovské čtvrti Třebíče, která je součástí památek UNESCO. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí.
V prostorách hotelu na vás bude dýchat historie – klenby s lunetami, židovská rituální lázeň mikve, místnost jejíž stěny tvoří skála, ze které neustále prýští voda či zhlédnete historické schodiště vhodně doplněné kovářskými pracemi. Uvnitř hotelu je ze všech stran chráněný dvůr s překrásným výhledem na město vybízející k posezení a lehkému občerstvení. EA Hotel Joseph 1699 se nachází jen pár desítek metrů od Přední a Zadní synagogy v centru města.

Čytřhvězdičkový hotel nabízí kapacitu 42 lůžek v 16 hotelových pokojích, včetně 1 bezbariérového. Všechny pokoje jsou vybaveny individuální regulací teploty vytápění, připojením k internetu včetně WiFi, LCD televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí. Hosté mohou využít hotelovou saunu nebo infrasaunu. Parkování je zajištěno na vyhrazeném parkovišti vedle hotelu a je v ceně ubytování.

Hotel Joseph 1699 v Třebíči je nemovitou kulturní památkou. Nejstarší části hotelu pocházejí ze 17. století, letopočet v názvu hotelu připomíná dle dochovaných písemností rok, kdy byl kompletně přestavěn.
18.8.
Tomáš Klus & Cílová skupina

Tomáš Klus & Cílová skupina

Třebíč, Kraj Vysočina
19.8.
21.8.
Slavnosti tří kápí

Slavnosti tří kápí

Třebíč, Kraj Vysočina
1.7.
31.8.
Sběratelská hra Dvanáct pokladů Třebíčska

Sběratelská hra Dvanáct pokladů Třebíčska

Třebíč, Kraj Vysočina
2.4.
31.10.
Za větrník na větrník

Za větrník na větrník

Třebíč, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí