Úvod > Co chcete dělat? > Grand Hotel Třebíč
Grand Hotel Třebíč
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Grand Hotel Třebíč

Nově zrekonstruovaný Grand Hotel Třebíč se nachází v historickém centru města. Komfortně vybavené pokoje odpovídají nejvyššímu evropskému standardu a poskytují hostům maximální pohodlí. Součástí hotelu je také Relax centrum, bowling a restaurace Elipso.
Čtyřhvězdičkový Grand Hotel Třebíč nabízí ubytování v 100 komfortních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (celková kapacita hotelu je 210 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a ostatním špičkovým vybavením určeným pro příjemný pobyt našich hostů – LCD televize, sejf, telefon s přímou volbou. Dále je pro naše hosty k dispozici Wi-Fi připojení na Internet zdarma.

Po náročném dni při prohlídce třebíčských památek nebo firemním kongresu si můžete dopřát relaxaci v hotelovém Relax centru, kde je k dispozici bazén (se slanou vodou, protiproudem a masážními tryskami), whirlpool a sauna

Bowling v Grand Hotelu Třebíč nabízí bowlingové dráhy od firmy Brunswick, na kterém se hraje MČR v bowlingu. Obuv a všechny potřebné pomůcky jsou zde k zapůjčení. Otevřeno je denně, neděle až čtvrtek od 10 do 23 hodin, v pátek a sobotu 10 až 23 hodin.

Kulinářský zážitek si můžete dopřát v hotelové restauraci Elipso, kde vám šéfkuchař připraví speciality mnoha světových kuchyní a hlavně speciality české kuchyně. Na přání si lze objednat také Moravský večer – degustace vín, opékání selat a další tradiční chuťovky, včetně živé hudby.

Provozovatel

Grand Hotel Třebíč

Karlovo nám. 5
674 01 Třebíč
Tel.:
+420 568 848 540
Email:
info@grand-hotel.cz
WWW:
www.grand-hotel.cz
GPS:
49,216319 15,878575
 
 

Vstupné

Cena: 1 780 Kč

Poznámka:Cena za 2ůžkový pokoj.

 

Časová náročnost

12,0 hodin