!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Benica s restaurací v Benešově
Ubytování

Hotel Benica s restaurací v Benešově

Hotel se nachází v blízkosti zámeckého parku Konopiště, na okraji Benešova. V hotelu naleznete výborné zázemí pro pořádání školení, konferencí, firemních večírků, teambuildingů, rodiných oslav a svatebních hostin.
Moderní hotel s oblíbenou hotelovou restaurací se nachází v Benešově, cca 40 km jihovýchodně od Prahy, v blízkosti zámku Konopiště. Hosté ocení nově rekonstruovanou restauraci s venkovním posezením. Její součástí je velké parkoviště, nabíječka pro elektrokola a unikátní dětské outdoorové hřiště. Při nepřízni počasí je možné využít oddělenou místnost s posezením a zcela novým interiérovým dětským hřištěm. Zdejší hotel pak nabízí rodinné pokoje i luxusní apartmány, hostům je k dispozici venkovní bazén i s dětským hřištěm.

V hotelu naleznete několik typů pokojů. Převážnou většinu tvoří dvoulůžkové pokoje. K dispozici jsou spojené nebo oddělené postele se samostatnými matracemi. Každý pokoj je vybaven předokenní roletou, která umožňuje naprostou tmu a klid v pokoji, čímž výrazně napomáhá nerušenému odpočinku. Všechny pokoje jsou dostupné výtahem nebo po schodech.

Hotel Benica a blízká sportoviště jsou ideální pro sportovní soustředění. Ideální podmínky tu naleznou především fotbalisti, hokejisti, atleti a další kluby, kteří pro své aktivity využijí fotbalová hřiště, zimní či plavecký stadion.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Benica

Ke Stadionu 2045
256 01 Benešov
Tel.:
+420 737 797 213
Email:
info@benica.cz
WWW:
www.benica.cz
GPS:
49,776034 14,676302
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
16.7.
Triatlon Konopiště

Triatlon Konopiště

Benešov, Střední Čechy
12.3.
Minivolejbal

Minivolejbal

Týnec nad Sázavou, Střední Čechy
23.1.
Malování na sklo pro děti

Malování na sklo pro děti

Postupice, Střední Čechy
13.11.
1.5.
Lidová víra

Lidová víra

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí